servo pojacivac kocenja pitanje?

servo pojacivac kocenja pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ono kolko ja znam pojacivac kocenja kako radi na principu podpritiska koji motor stvara, sad me nesto kopka...naime nabavio sam celjusti od calibre i planiram da celjusti i diskove montiram naprijed na opel corsu...vjerovatno uzimam i veci servo pojacivac kocenja, ali se bojim da postoji mogucnost da 1.2 u poredjenju sa 2.0 nece moc stvarati dovoljno podpritiska tj. da nece auto kocit dovoljno jako...jeli bolje da ostavim standardni pojacivac kocenja? mozel se desit onda da je on kako premal za vece celjusti? sto se tice montiranja celjusti i diskova vecih, to ide sve seraf na seraf...opel nije nekim cudom nista iskomplikovo...nadam se da je pitanje jasno postavljeno...
 
vidim kad je konkretno pitanje, ima puno strucnjaka po forumu...trizex mi je reko da je to minimalan potpritisak tako da nije bitno...dalje ja sam izguglo da nije ni potreban uz ove cesljusti veci servo pojacivac, i vjerovatno ga necu ni montirat, jer nije bas seraf na seraf..bar ne zasad...eto info ako nekom bude trebo...moze LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top