Servo letva sa golf 3 na golf 1

Servo letva sa golf 3 na golf 1

Član
Dakle,interesuje me zna li neko provjereno, da li se može preraditi servo letva sa trice na keca?
Nosači mogu 99%,navariti nove i zdravo,spone skratiti ili staviti od keca,a kako za krst volana,da li su zupčanici isti,rastojanje i sl.,da li je to izvodivo,je li neko već radio?

Svi savjeti su dobrodošli :)
 
Poslednja izmena:
od golfa trice ne odgovara servo letva nikako a pogotovo te neke nosače praviti.fino nabaviš sebi od cabrija keca ili schiroka 2 i moraš takođe od servo letve krst volana jer su drugačiji kroneri.mislim mogu ti sve pojasniti jer sam ja na svog keca ugradio servo letvu.
 
Član
Hmm,jedan mi momak reče da je sebi uradio i poslao mi neku sliku kao što je prerađeno samo kako reče d anije kući nego negdje vani u inostranstvu pa nema pristup za više slika,a i ja bih volio kad bih mogao naći original,ali gdje naći,jbg znaš i sam koliko su rijetke :)
10508479_867984016562565_501746052_n.jpg
 
Član
NEm ozes anci od trice golfa da valja a ne tu od keca cabrio ili scirocca , puno tu ima zezanacije i tesko je izvodivo ;)
 
Član
NEm ozes anci od trice golfa da valja a ne tu od keca cabrio ili scirocca , puno tu ima zezanacije i tesko je izvodivo ;)

Upravo to,nema ih nikako bilo da su dobre,bilo da su loše,nema ih...a reče mi ovaj momak kao da ima posla,on sebi radio,pa reko da provjerim da nije ko šta radio/načuo o toj temi :)
 
Top