Servo komplet sa golfa 3 na golfa 2 ?

Servo komplet sa golfa 3 na golfa 2 ?

Član
Dali je neko stavljao servo komplet na golfa 2 , sa golfa 3ce , imam jednu tricu 1.8B koja ima servo (letvu,pumpu,posudu) koja je mogucnost da to prebacim na dvicu 1.6d standard sve :icon_question:
 
Član
Kod mene je na dvojci fabrički servo i nedavno sam mijenjao letvu volana... pošto ovaj na otpadu nije imao od dvice dao mi od trice s tim da sam morao i krst volana stavit od trice jer je jedino tu razlika... Kad smo kod mene stavili tu letvu s trice čak nismo ni spone i krajnice skidali sve je odgovaralo... Ne znam opet provjeri koja je godina i te šeme da nema neke razlike...
 
servo pumpa je ista, posuda isto moze,a letva pase ali od starije tipe mk3 na mk2 kolko ja znam a gurajuce spone su malo duze na letvi od mk3 a mogu se prebacit od mk2 na letvu
 
Član
Dzoni3 je napisao(la):
Dali je neko stavljao servo komplet na golfa 2 , sa golfa 3ce , imam jednu tricu 1.8B koja ima servo (letvu,pumpu,posudu) koja je mogucnost da to prebacim na dvicu 1.6d standard sve :icon_question:

prebacivao sam ja prija jedno godinu dana odnosno moj mehanicar mi je to odradio od mk3 1.8 na mk2 1.6d sve perfektno odgovaralo i funkcionisalo,znaci prebacio sam kompletan servo sistem.
 
Član
sa mk3 1.8b pase sve,tako su meni,rekli al nisam ja stavljao,samo sam cuo da pase sve
 
Član
ricky_bug je napisao(la):
Dzoni3 je napisao(la):
Dali je neko stavljao servo komplet na golfa 2 , sa golfa 3ce , imam jednu tricu 1.8B koja ima servo (letvu,pumpu,posudu) koja je mogucnost da to prebacim na dvicu 1.6d standard sve :icon_question:

prebacivao sam ja prija jedno godinu dana odnosno moj mehanicar mi je to odradio od mk3 1.8 na mk2 1.6d sve perfektno odgovaralo i funkcionisalo,znaci prebacio sam kompletan servo sistem.

Hvala na informaciji svima , javicu kad uradim :icon_smile:
 
Top