servisna knjizica peugot

servisna knjizica peugot

Član
Kupujem praznu servisnu knjizicu za peugeot 407 ili opcenito peugeot trebam da radim veliki servis ovih dana pa da upisujem servise tek kupljeno pa nije dosla uz njeg
 
Poslednja izmena:
Član
Pa jel opcija da narucis u ovlastenom? zagubio, nestala i tako ta prica...probaj, nista te ne kosta
 
Član
Neznam moze li se naruciti a vala nemam razloga lagati i muljati im kupio sam auto nije dosla, ja sad sto budem radio servise cu upisivati i racune ostavljati i to je to
 
Član
Pa tesko ces kod nekog naci praznu jer je u svakoj bar upisan br sasije i motora na pocetku. jedino ovlasteni ili neki od specijalizovanih servisa za pezo
 
Član
A jel ti bas mora biti originalna? Ja koristim neku Bosh-ovu, pretpostavljam da ima i u autodijelovima uzet servisnih.
 
Član
Mislim da se nova servisna ne može kupiti , niti postoji mogućnost da se naruči . Pitaj gdje budes radio servis ili kupovao ulje da li imaju "univerzalnu" , a većinom imaju i daju džabe , npr. od nekog proizvođača ulja i sl. Isto imaš da uneseš sve podatke o vozilu i servisima , samo što nije original PUG nego npr. na koricama Castrol , LM ...

http://www.olx.ba/artikal/20177067/servisna-knjiga-peugeot-bjanko/
 
Top