Servis vozila AUDI

Servis vozila AUDI

Pozdrav svima , novi sam na forumu nadam se da ce mi neko pomoci u vezi ovoga:icon_cry::icon_cry:.
Posjedujem navedeni auto i trebao bih da radim kompletan servis pa me interesuju okvirne cijene navedenih usluga cisto da me ne zaboli glava kad odem kod svog ovlastenog servisera.:123::123::123:


Audi A4 TDI QUATRO 3.0


1. Zamjena ulja u motoru
2. Zamjne filtera ulja
3. Zamjena filtera zraka
4. Zamjena filtera goriva
5. Zamjena filtera polena
6. Vijak
7. Zamjena kočionih prednjih disk poločica
8. Zamjena kočionih zadnjih disk pločica
9. Zamjena vodene pumpe
10. Zamjena seta zupcastog remena
11. Zamjena diskova
12. Punjene klime
13. Zamjena seta kvačila
14.Zamjena klinastog remena
15. Zamjena lafete
16. Punjene klime
17. Sijalice za dugo i kratko svjetlo Bi –xenon
18.Zamjena letve volana
19.Zamjena dizni
20.Zamjena spanera
21. Zamjena spone
22. Zamjena krajnice
23. Zamjena amortizera
24. Detekcija kvara
 
Član
Koliki je spisak zabolit ce te glava kako god okrenes :D A sumnjam da ti neko moze u bobu tacno reci cijene... mozda jedino neko ko ima isto auto i da je sve ovo isto radio pa da ti kaze onako okvirno... ali ima ovdje dobrih para
 
Anais je napisao(la):
Koliki je spisak zabolit ce te glava kako god okrenes :D A sumnjam da ti neko moze u bobu tacno reci cijene... mozda jedino neko ko ima isto auto i da je sve ovo isto radio pa da ti kaze onako okvirno... ali ima ovdje dobrih para


Svaka pomoc bi mi dobro dosla.. U svakom slucaju hvala na odgovoru:cool::cool:
 
A nije bolila glava kad si uzimao auto od 20 i nesto hilj :icon_rolleyes:, ako imas para za to auto onda odrzavanje nebi trebao biti problem, ;)


Samo gledam dizne navedene one su po 1100 km po komadu :lol: X 6 kako god ovdje treba uloziti 10 hilj u auto po tvom spisku u ovlastenom ;)
 
Legend
Ja i ja gledam najveca stavka su ti ove dizne, ako su vec otisle bolje da vidis koliko kosta reparacija, nego da ih mjenjas nove. ;)
 
daki je napisao(la):
Ja i ja gledam najveca stavka su ti ove dizne, ako su vec otisle bolje da vidis koliko kosta reparacija, nego da ih mjenjas nove. ;)

Reparacija u Sabcu je 1100 KM po komadu imao taj slucaj :lol:

Bijeli dim javljao se sreca na vrijeme se primjetilo inace pizdarija sa motorom bude
 
Legend
mirza_mali je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ja i ja gledam najveca stavka su ti ove dizne, ako su vec otisle bolje da vidis koliko kosta reparacija, nego da ih mjenjas nove. ;)

Reparacija u Sabcu je 1100 KM po komadu imao taj slucaj :lol:

Bijeli dim javljao se sreca na vrijeme se primjetilo inace pizdarija sa motorom bude

Sapere klip, bregastu i ode motor. A ima i neki lik u TZ radi reparaciju, nevjerujem da je tako bas skupa, treba provjeriti. Jasmin Habura
 
Član
Zamjena dizni na 3.0tdi? Svačeg u Božijoj bašti. Dale je ikada vozilo vidilo servisa? U svakom slučaju sve navedeno sa popisa oko 8000km cca da te obradujem ovo su samo djelovi :) iako kada se sve to krene raditi ode to preko 10k.

Nisu uračunate nove dizne.
 
Top