Servis Pioneera

Servis Pioneera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li iko gdje u Sarajevu mogu servisirati DEH-P7500MP probao sam tamo kod merkatora, ali nemogu mu nista, btw otisao mi je procesor.
hvala
 
Član
Neznam isplatili ti se to servisirati jer procesor nije jeftin a i za ruke nes proc jeftino bolje kupi novi
 
Član
borke je napisao(la):
Zna li iko gdje u Sarajevu mogu servisirati DEH-P7500MP probao sam tamo kod merkatora, ali nemogu mu nista, btw otisao mi je procesor.
hvala

otidji u mobil mediju na dobrinji oni ti imaju tu servis za tehniku a ja mislim i za pioneeropremu. Vidi pa nam pisi sta su ti rekli
 
Putovanja.ba
Administrator
Ne bih rekao da se isplati to popravljarti, ili popravi pa prodaj ga.
 
Član
Ma kupio sam ali mnogo losiji od ovoga, u mobil mediji nemaju pojma, mada su mi nudili da otkupe pokvaren, znači da se može popraviti. Vidjet cu da ga odnesem u međugorje, tamo im je ovlašteni servis, pa ako mogne, mogne, a ako ne, onda u kantu :)
 
Član
Koliko ja znam ovlašteni uvoznik i serviser je Audioexpert u međugorju, ali nikako da me put odnese dole, a neda mi se samo zbog toga. A ako nista prodat cu ga.
 
Putovanja.ba
Administrator
Moze biti, nemam pojma, znam da mi je jaran slao dole negdje i nisu mu napravili, napravio sam na kraju i prodao ga.
 
Član
ima servis u zenici danas ja kod njih kupio kasetofon i zvucnike.jeftini su a dobro rade
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top