Servis automatskih mjenjača?!Okolina Doboja

Servis automatskih mjenjača?!Okolina Doboja

Član
Poznaje li neko od vas kvalitetnog mehaničara za servis Mercedesovi poluautomatski mjenjača u okolini Doboja.Što bliže i kvalitetnije! HITNO!
 
Član
Momci u Tinji kod srebrenika su bog i batina za automatske mjenjace, ja kad sam isao 1350€ kostala reparacija mjenjaca audi a6 4f
 
Član
Skupo brate o_O...w203 Avantgarde je u pitanju,nije neki veliki kvar,hoće ali šteka...treba mi neko zamijenit kontakt ploču u mjenjaču i ulje :meh:
hvala na odgovoru.
Još negdje neko?
 
Član
Ma ne...kažem da se on opeko,ali opet kad pogledam A6 je skup za održavati pa ne znam nisam ga valjda uvrijedio :confused: ...ali nebitno,treba mi neko da je blizu za pogledati auto,našao sam jednog lika u Širokom Brijegu,drugi u Vitezu,treći u Sarajevu ajmo realno i Srebrenik je predaleko...pa mi je to daleko za ići 2-3 ili 5 puta dok se to ne sredi,ispadne skuplja pita nego tepsija,neka mi neko ostavi br telefona da se mogu čuti sa mehaničarom oko detalja,do tada ću tražiti dalje :bookworm:
 
Član
Čuo sam za taj Bosch servis u Maglaju,drugovi su mjenjali ulje mjenjača za neku siću lupam 250km...ali koliko su pouzdani u automatiku i servis?imaš li kakav kontakt telefon da mi ostaviš?
 
Imaš lika u Tešnju samo radi mjenjače nista drugo ako treba broj reci inace ovi u Maglaju znam momke do ijednog oni samo rade zamjenu ulja i filtera a ako nesto treba popravljat i oni upute ljude ovom liku sto je iz Tešnja evo ti broj

061/594-887 Adnan
ne opisuj u cemu je kvar nego cuj se s njim i otidji do njega on ce ti reci sta nevalja nakon 200m vožnje
inace momak je prije radio za Školjiće i kod njih je ispeko znanje i lik se skonto da je bolje radit za sebe ;)
 
Član
E ovakvi komentari su dobrodošli :happy: ...hvala ti drug pokušaću ga kontaktirati kad budem imao vremena.
 
Top