Semering poluosovine

Semering poluosovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pusta mi ulje na semeringu poluosovina. Auto je golf syncro, al semering ide isti kao i kod obicnog golfa. Ali ima tu jedan problem. U radnjama ima set za reparaciju oznake 020 498 085 G, u etki sam pogledao, i pise da taj set ide na mjenjace proizvedene poslije 5. januara 87. Moj je proizveden 21 oktobra 86, i pise da za to godiste i starija ide set 020 498 085 E. Provjerili smo u raznim katalozima i dimenzije semeringa u oba seta su iste 50x65x10, ali svugdje imaju obe vrste i ne pise da su "interchabgeable". U etki pise nesto kod jednog 65x10 ET 6.4, a kod drugog 50x65x10 ET 7.4. Sta im ga sad to dodje. Iskopali smo kod dobavljaca ovaj set koji ide kod mene po etki, ali bi ga cekao mjesec dana.
U prodavnici kaze lik da oni samo prodaju ove novije i da im se niko jos nije zalio.
Imal ko da se razumije ?
 
Član
care kod mene u firmi stavljamo iste semeringe i na novu tipu i na staru i nikakvih problema u biti samo je razlika u flanšnama manja ili veča a semering je isti
 
Član
Pa ako su isti sto ne pise tako :) skontao sam da je do toga. Jel mogu zamjenit male flansne velikim bez neke velke frke ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top