Sekundarno ljepilo/kako ga skinuti

Sekundarno ljepilo/kako ga skinuti

Početnik
Pls ljudi ako moze savjet kako da skinem sekundarno ljepilo sa limarije,tj neko je zalijepio oznaku 2.5 nazad sekundarnim i sada ga nemogu skinut.Probao WD-om i razredjivacom i nemoze.Mozel sta benzin da uradi ili navedite neki proizvod da ga kupim pa da probasm jer hocu nazad sve poskidat samo S ostavit ali to me sekundarno hebe ;)
 
Član
Uuuu tesko da ces sekundarno da skines:icon_question:
I ako uspijes mislim da ce ostati bijelo tamo gdje je bilo.
Bolje nemoj dirati da lak ne ostetis
 
Član
nemoj kiselinama da pokusavas, benzin bi mozda mogao pomoci, ali ne pretjeruj
otidji do pileta, provozaj se, nek ti on to skine, zna on kako ce;)
nemoj ostetit boju, pa da nemozes skinut oznake, ko na passatu:icon_biggrin:
 
Početnik
Ljudi zar fen taj nece zeznut boju jer znam par ljudi koji su projekte radili i da su boju do lima skidali upravo sa fenom.Tako da nesmijem to da radim :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Ljudi zar fen taj nece zeznut boju jer znam par ljudi koji su projekte radili i da su boju do lima skidali upravo sa fenom.Tako da nesmijem to da radim :D

ajd probaj ono sto sam ti ja rekao u poruci, zalij sekundarnog negdje na neki stari lim pa probaj, vidjet ces da djeluje
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ljudi zar fen taj nece zeznut boju jer znam par ljudi koji su projekte radili i da su boju do lima skidali upravo sa fenom.Tako da nesmijem to da radim :D

ajd probaj ono sto sam ti ja rekao u poruci, zalij sekundarnog negdje na neki stari lim pa probaj, vidjet ces da djeluje

Znaci veceras curu napast i otet joj sminku i ukrast "ono" :lol::D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ljudi zar fen taj nece zeznut boju jer znam par ljudi koji su projekte radili i da su boju do lima skidali upravo sa fenom.Tako da nesmijem to da radim :D

ajd probaj ono sto sam ti ja rekao u poruci, zalij sekundarnog negdje na neki stari lim pa probaj, vidjet ces da djeluje

Znaci veceras curu napast i otet joj sminku i ukrast "ono" :lol::D

pokusaj, nemas sta izgubit, kupi jedno ljepilo, negdje nalijepi i probaj s onim, ako pomogne vidjet ces, ja sam uvjeren da hoce
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Ljudi zar fen taj nece zeznut boju jer znam par ljudi koji su projekte radili i da su boju do lima skidali upravo sa fenom.Tako da nesmijem to da radim :D

ajd probaj ono sto sam ti ja rekao u poruci, zalij sekundarnog negdje na neki stari lim pa probaj, vidjet ces da djeluje

Znaci veceras curu napast i otet joj sminku i ukrast "ono" :lol::D

pokusaj, nemas sta izgubit, kupi jedno ljepilo, negdje nalijepi i probaj s onim, ako pomogne vidjet ces, ja sam uvjeren da hoce

Pa i ja najvece nade polazem u to.Jer kontam da bi trebo da rastvori sekundarno.Probam pa javim.Thx na savjetu ;)
 
Ja samo znam da ne treba pretjerat ni sa grijanjem, Drug na Alfi 159 pokuso skinut oznake i isto tako grijo i hop boja mu se digla na tom dijelu, bolje da nista nije diro. Kasnije smo samo noktima jace povukli i spale oznake.
 
Top