SEAT radi na limuzini srednje klase

SEAT radi na limuzini srednje klase

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2002602626405256802_rs.jpg


Seat je trenutno u fazi razvoja nekoliko novih modela, koji će biti predstavljeni u naredne 3 do 4 godine.

Među pomenutim novim modelima nalazi se jedan mali gradski automobil, omanji terenac i crossover. Međuttim, pre njih će ipak biti predstavljena sportska limuzina srednje klase, koja bi se mogla pojaviti u proizvodnim pogonima fabrike Martorell već 2009. godine.

2002638847288180753_rs.jpg


Slike koje vidite, objavio je sajt Motorauthority i bazirane su na zvaničnim skicama Seata objavljenim još u maju mesecu ove godine. Ovoga puta je jsano da Seat ide na dosta konzervativniji pristup. Prednji kraj ima karakterističnu Seatovu masku dok zadnji pomalo podseća na Audi modele, dok pozicija svetala upućuje na novi Mondeo.

2002659138290399605_rs.jpg


Pogon za novi Seat biće naravno gama VW motora uključujući i poslednji turbo dizel, kao i nekoliko benzinskih FSI agregata. Najjači model će dobiti motor Leona Cupra, ako do 2009. VW ne razvije novi, a radi se o poznatom 2.0 TFSI motoru sa 240 KS i 280 Nm obrtnog momenta.

Direktni konkurenti Seatovoj limuzini biće Ford Mondeo i Peugeot 407.
 
Član
Nako, nista narucito... zadnji dio je kao Altea XL, i taj dio mi se svidja, dok je prednji dio previse spljosten i nisam bas njime previse odusevljen...
 
Legend
fino mi izgleda na prvi pogled,nije los uopste........ali ako je to klasa passat-a,octavije,vectre.......konkurencija meni bar jace prolazi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top