Seat lansira model Ibiza FR TDI

Seat lansira model Ibiza FR TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Seat lansira model Ibiza FR TDI

ibiza-fr-000.jpg


Seat na tržište lansira paprenu dizelsku inačicu Ibize FR u karoserijskim izvedbama s troja i petora vrata, koja za pogon koristi TDI motor s common-rail tehnologijom ubrizgavanja goriva snage 143 KS. Za oba karoserijska modela emisija CO2 iznosi 119 g/km, dok prosječna potrošnja iznosi 4,5 L/100 km.


Ponuda Ibize odnedavno je dodatno obogaćena, a radi se o sportski nastrojenoj i stiliziranoj izvedbi koja dolazi kao karoserijski trovratni Seat Ibiza SC FR TDI model te kao peterovratni Seat Ibiza FR TDI model. Oba navedena modela su dostupna za narudžbe s početkom ožujka, a za pogon koriste turbo dizelski pogonski motor s common-rail tehnologijom ubrizgavanja goriva koji zadovoljava Euro 5 standard o štetnim emisijama i koji je uparen s preciznim šesterobrzinskim ručnim mjenjačem.

Za oba karoserijska modela emisija CO2 iznosi 119 g/km, dok prosječna potrošnja iznosi 4,5 L/100 km. 2,0-litarski TDI motor s common-rail ubrizgavanjem daje 143 KS što je dovoljno za izvrsne performanse, pa tako trovratni Ibiza SC FR TDI do stotke sprinta za 8,2 sekunde, dok peterovratni Ibiza FR TDI stotku postiže za 8,3 sekunde. Maksimalna brzina koju postiže Ibiza SC FR TDI iznosi 210 km/h, dok Ibiza FR TDI postiže nešto nižu maksimalnu brzinu koja iznosi 208 km/h.

Oba modela Seat Ibize FR TDI dolaze već serijski opremljeni s automatskim klima uređajem i sustavom kontrole stabilnosti (ESP) koji Seat isporučuje sa sustavom elektronske blokade diferencijala (XDS). Naravno, za jednostavnu prepoznatljivost tu su nezaobilazne FR značke.

ibiza-fr-002.jpg


ibiza-fr-001.jpg


ibiza-fr-003.jpg
 

MTR

Član
Pike_gti je napisao(la):
da si ti meni ziv i zdrav al ovaj auto se vec ima dugo narucit i kod nas i u hr...

Cijena i datum početka prodaje zasad nisu poznati.

Oba navedena modela su dostupna za narudžbe s početkom ožujka

ovo su vijesti za period od 28.01 do 04.02.2010 godine
 
Putovanja.ba
Administrator
Nikako da mi se sa zadnje strane pocne svidjat, sprijeda je extra...
 
Član
Fele je napisao(la):
Nikako da mi se sa zadnje strane pocne svidjat, sprijeda je extra...

trebas vidjet moju :) aerodynamik paket :)

MTR je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
da si ti meni ziv i zdrav al ovaj auto se vec ima dugo narucit i kod nas i u hr...

Cijena i datum početka prodaje zasad nisu poznati.

Oba navedena modela su dostupna za narudžbe s početkom ožujka

ovo su vijesti za period od 28.01 do 04.02.2010 godine




www.seat.com.hr

i cijena i dodatna oprema ima vec mjesec dana... u konfiguratoru naravno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top