seat ibiza

seat ibiza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sliku trenutno nemam, nakaci cu je uskoro.
Auto je udareno u saobracajnoj nesrecu, motor radi , otvorila se oba air bag-a, prednja lijeva strana vise udarena. Auto je registrovan do 2010.
Kontakt tel 065/528-324
 
Član
Forman je napisao(la):
Sliku trenutno nemam, nakaci cu je uskoro.
Auto je udareno u saobracajnoj nesrecu, motor radi , otvorila se oba air bag-a, prednja lijeva strana vise udarena. Auto je registrovan do 2010.
Kontakt tel 065/528-324

ako se prodaje i u dijelovima:

slikaj ga obavezno unutra, mene zanimaju tapacirunzi vrata ili bar samo drske vrata (one unutra) jer su se moje ogulile vec kod prethodnog vlasnika, a takodje ako je unutra 'cd' player-maska itd i oko toga bi se mogli dogovoriti, a i oko jos nekih stvari, uglavnom ja sam zainteresovan za unutrasnjojst, nek ti ne bude mrsko skljocati malo aparatom ili mobitelom auto i unutra i izvana i usput napisi gdje se to sve nalazi ?
 
Kvragu Ibizasa i mene zanima sve to sto si nabrojao :icon_biggrin: te drske vrata,rucica mjenjaca,cd player-maska naravno,al sumnjam da ima,rijetko koja ima,zanima me jos poklopac onaj plasticni sto pokriva glavu motora,ako pise na njemu 1.4 16V,dalje ona maaaal ladica desno-iznad board comp-a i mozda jos koja sitnica.

Uglavnom obavezno poslikaj unutrasnjost ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Meni ba daje samo kvakica sto otvara vrata od vozaca,neki kazu da mi treba citav onaj sklop gdje se nalazi i kvakica i prekidaci za podizanje prozora i namjestanje retrovizora,vjeruj mi kad vec godinu dana otvaram vrata ko najveci seljOk,spuscim prozor prvo,ruku vani pa otvorim,znaci ceznem za tim :icon_biggrin:

I za tom ladicicom malo,papir strpo da je zadrzim u lezistu :D

Iako se meni hebe za tim sitnicama,nego kontamo prodavat Sibicu uskoro pa zato ;)

pa brate tebi fali ruckica mala (steka), meni treba onaj drzac (ŠĆap :lol:) valjda znaš na šta mislim, ako ti treba samo ručkica za otvaranje vrata to moze samo da kupiš i ugradiš bez ostatka (u tom slučaju meni ostatak :lol:) al jos cemo provjerit

evo ti slike pa vidi sta meni treba (ne mora bit u kožno obloženoj izvedi, a slika je sa neta i služi kao primjer što se vidi iz priloženog)

ajde vidi jesam li u pravu

32d7cf35.jpg
 
ibizasa, ofarbas ove rucke. kod mene je tako uradjeno i dobro izgleda. a jeftinije i dugotrajnije je, nego da nove uzimas..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ibizasa, ofarbas ove rucke. kod mene je tako uradjeno i dobro izgleda. a jeftinije i dugotrajnije je, nego da nove uzimas..

razmisljao sam o tome al probl je veci, naime guljenje je nekako 'tvrdokorno' faktički fali onaj sivi sloj plastike, ispod je naravno crni i taj crni je vidljiv, ako bi mi mogao na pm objasniti malo proces kako ofarbati i zastititi to bio bih ti vrlo zahvalan :D
 
Član
A gdje se nalazi ibiza jeli se moze pogledati i jeli se mogu pojedniacno djelovi uzimati :icon_question:
 
Član
adi6 je napisao(la):
A gdje se nalazi ibiza jeli se moze pogledati i jeli se mogu pojedniacno djelovi uzimati :icon_question:

i ostali cekamo odgovore na isto pitanje, izgleda da je negdje u blizini Sarajeva (kako erol reče) :D
 
Član
kod mene je sve u odlicnom stanju osim ovog navedenog (e da, samo mi motor nema 16v, obicni je 1.4 od punjenja do punjenja prodje godisnje doba :D)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top