Seat Ibiza TDI

Seat Ibiza TDI

Član
Evo i moje kante :icon_biggrin:
Ibiza 2001.god,sport oprema,motor 1.9 TDI,110KS + chip.
Za sad je promenjeno par sitnica samo,skupljam pare za neke pristojne tockove i za opruge.



 
Član
Jedva sam docekao da malo popusti ova zima da mogu da uradim nesto. Pre dva dana skinut katalizator,a danas i EGR ventil. Skinuo i usisnu granu i sve lepo ocistio,jer je sve bilo katastrofalno zamasceno.

Spremno za ugradnju:



Ovako je fabricki:



A ovako izgleda sad:



 
Član
Dobar Seat druze!Kod mene identican motor pa cu pratit sta radis,pa i sebi sta uradim :icon_biggrin:
Kako se ponasa sa cipom,i kakva je razlika sada bez katalizatora i EGR-a u odnosu na prije....pozzz ;)
 
Član
za mene jedan od najljepsih manjih auta, s ovim motorom stvarno idu extra, boja joj je odlicna, bit ce zanimljivo pratit nastavak;)
 
Član
Nisam bio na Dyno-u,tako da o konjima ne mogu da pricam nista,a sama cifra mi ne znaci nista :icon_biggrin:
Auto ide jako dobro,povlaci iz niskih obrataja (bukvalno iz lera :lol: ) i vrlo dobro ubrzava do preko 200,koliko sam je ja vozio. Posle ciscenja usisa i skidanja EGR-a i katalizatora auto mi radi lepse,tise malo cini mi se i povlaci za nijansu bolje. Zadovoljan sam uradjenim ;)
Inace sam i felne kupio,BBS RM,ali mi se ne svidjaju kako stoje,ipak je 15 malo,tako da sam opet u potrazi za felnama,ovog puta 16 inca.
hvala na komentarima,pozdrav ;)
 
Član
:lol::lol: ma kakvi poljoprivredna masina da ide,nemoguce.
Inace i ovo osvetljenje je uradjeno danas,tj pre pola sata,imao sam danas vremena pa sam navalio ko lud :lol:
 
Član
Ja sam prezadovoljan,ko da je ne znam sta u pitanju :lol:
Samo sam morao diodama malo da obrusim glave,da rasipaju svetlost ovako,inace su sijale u dve tacke i bilo je ruzno. Sad je prava stvar ;)
 
Član




AC Schnitzer,16x7,5" ET 25

U prevodu kupio sam felne :lol: Kako i da li ce uopste stati na Ibizu,to ne znam,cekam da mi stignu iz CG pa da vidim sta sam uradio. Do tada trazim gume 195/45 16 ili 205/40 16. Najbolje po dve od obe dimenzije,uze napred sire pozadi. :)
 
Top