seat ibiza/slikice

seat ibiza/slikice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo slicice, havarisana Seat Ibiza 1.4 MPi 2001 god reg do augusta 2010 cijena 3,500 KM.
Kontakt 065/528-324
 
Brate daj nam jos samo jednu sliku unutrasnjosti.

Ja sam vec izrazio svoje zelje,sta mi treba i sta bih uzeo ako dajes u dijelovima,samo je pitanje transporta.
 

IGY

Član
cijena volana
ajde nesto sitno ispaljen ja zracni jastuk sad je bas bezvrijedan a meni treba takav :D
 
AKo ikakve sanse ima da ipak prodajes u dijelovima ja bi obavezno uzeo ovu masku sa cd playerom,znaci obavezno i rucicu za otvaranje vozacevih vrata i ovu malo ladicu koju sam vec opisivao gdje se nalazi u proslo temi.

poz
 
Član
Nije ovo toliko strasno da se nemoze uraditi... 3000KM ulozis i bice ko nova, neznam fakat sto prodajes.
 
Član
ouh ja imam automatsku klimu+board comp+radio funkcije na jednom mjestu (velikom displayu i bez njega ne mogu), ova maska mi nikako odgovarala ne bi , e j*em mu nikako na pravu da naletim :icon_mad:

SRETNO U PRODAJI :D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nije ovo toliko strasno da se nemoze uraditi... 3000KM ulozis i bice ko nova, neznam fakat sto prodajes.

Ovo je zenin auto i ne bi vise sjela u njega tako da cu ipak da ga prodam.
Pozdrav

erol_brcak je napisao(la):
AKo ikakve sanse ima da ipak prodajes u dijelovima ja bi obavezno uzeo ovu masku sa cd playerom,znaci obavezno i rucicu za otvaranje vozacevih vrata i ovu malo ladicu koju sam vec opisivao gdje se nalazi u proslo temi.

poz

Ako budem prodavo djelove, mada sumnjam javicu ti se.

Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top