Seat Ibiza Bocanegra

Seat Ibiza Bocanegra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
seat%20ibiza%20bocanegra%2010221.jpg

Seat nastavlja sa širenjem game nove Ibize, pa je posle sportskih modela Ibiza Cupra i Ibiza FR, svetlost dana na poslednjem Salonu automobila u Barseloni ugledala i Ibiza Bocanegra. U međuvremenu su Španci objavili novi set fotografija ove Ibize i njene cene na domaćem tržištu.
seat%20ibiza%20bocanegra%2010220.jpg

Ovo je u stvari serijska verzija prošlogodišnjeg Seatovog koncepta Bocanegra ("crna usta"), koja je izgledom (a naročito crnim prednjim delom) verna originalu.
seat%20ibiza%20bocanegra%2010222111.jpg

Ibizu Bocanegra pokreće već poznati motor iz Ibize FR i Ibize Cupra, i to 1.4 TSI benzinac u verzijama sa 150 i 180KS (uparen je sa sedmostepenim DSG menjačem sa duplim kvačilom i sa komandama za menjanje brzina na volanu), a karakterišu je i saćasti prednji gril, crna kućišta retrovizora, novi aluminijumski Sira Design točkovi od 17 inča (sa gumama 215/40R17), zadnji krovni spojler, centralno smešten završetak izduvnog sistema, zadnji difuzor, natpis Bocanegra na poklopcu prtljažnika, sportska sedišta, trokraki volan sa zaravnjenim donjim delom (i "B" logom), aluminijumske pedale, kao i CD MP3 radio, ESP i XDS elektronski kontrolisani zatvarač diferencijala.
seat%20ibiza%20bocanegra%201111.jpg

Ibiza FR TSI DSG Bocanegra u Španiji ima cenu od 21.460 evra, dok snažnija Cupra Bocanegra sa 180 konja staje 23.360 evra.
 
vladica85 je napisao(la):
ne znam koja je potreba ovog modela ako vec u gami ima ibiza FR i kupra

Postojala je vec nekad davno Ibiza Bocanegra pa vjerujem da je ovo sto da se oda pocast starom modelu sto da se eto cisto prosiri gama modela ( i zaradi jos koji novcic :D )
 
Član
Super je, al ne svidja mi se u ovoj bijeloj boji...ona trula višnja je glava boli :cool:

Samo obavezno opruge (povisoka), a sve ostalo je drama :123:
 

IGY

Član
mirso sta imas protiv bijele boje
uh kako je ova
a joj place mi se kako je dobra
 
Član
lijepo izgleda bas mu stoji bijela boja
a unutrasnjost perverzija steta sto
nema vise slika unutrasnjosti
 
Član
IGY je napisao(la):
mirso sta imas protiv bijele boje
uh kako je ova
a joj place mi se kako je dobra


Nemam ništa protiv bijele boje, al eto nekako mi ovoj Ibizi ona trula višnja stoji dosta moćnije...Bijela je in, to svakako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top