Seat dosao sa farbanja

Seat dosao sa farbanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
IGY je napisao(la):
fino je ispalo
samo steta sto ti je na spojleru gdje je otvor hladzenje za IC
ja cu sebi zatvarati te rupe

a ja konto opet pootvarati sve te rupe kad budem vozio na farbanje:icon_biggrin:

treba pootvarat da ulazi vise zraka!!!
al za sad je dobro ,ako bude isao veci intercoler onda ce se morat opet karambolka skidat i rezat,pa ce mo vidjet ;)
 
svaka cast, dobro odradjeno..
stavit cu ti sliku svoje unutrasnjosti, kod mene je ofarbano, pored tih dijelova oko steka, jedan dio oko volana i cent.table..lijepo je uklopljeno..to bi ti bio moj prijedlog :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
svaka cast, dobro odradjeno..
stavit cu ti sliku svoje unutrasnjosti, kod mene je ofarbano, pored tih dijelova oko steka, jedan dio oko volana i cent.table..lijepo je uklopljeno..to bi ti bio moj prijedlog :)

kontao sam i ja to fatbat al et nisam, posto je ok svidja mi se taj dio , jer nije obicni crni,vec nesto ko tamno siv!!
 
Član
e seat danas si viden oko 6 na ilidzi *luzani9 kod one jedne pekare i primjetio sam da si mlad hehe uglavno otvoreni prozori i muzika se cuje zz
 
Član
D_cash je napisao(la):
e  seat   danas  si  viden  oko 6  na ilidzi *luzani9  kod  one jedne  pekare  i  primjetio sam da si  mlad  hehe  uglavno  otvoreni prozori  i  muzika se  cuje    zz

:lol:
jeste jeste nize te pekare ima jedna "Raskrsnica" dje se mi okupljamo skoro svaku noc :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top