SEAT CLUB FORUM

SEAT CLUB FORUM

Legend
Da ne odugovlacim, ne bih da bilo ko shvati ovo pogresno, kao neku reklamu ili slicno.. forum dignut kao testni, interesuje nas koliko ima istinskih ljubitelja seat automobila u BIH i okruzenju, tu smo, druzimo se, okupljamo, svi su dobro dosli..

http://seatfanbih.bosnianforum.com/
 
Član
ima nas jos :cool:
bjx35.jpg
 
Legend
Jako se veselim odazivu..
Da naglasim, jos jednom
Okupljanja ljubitelja seat automobila u nedeljom u 18h u interex garazi na pofalicima
poslije toga kafica u intershopu
sve informacije nazovite 061 360 783 tu smo :)
 
Prvo da pozdravim sve članove foruma, a naročito ljubitelje Seat vozila.

molim za vaše mišljenje,

kupio sam Toleda, 2002 godina, 81 kw. auto pregledano kod majstora i auto je fantastično ( 144000 km ). Kolega ima istog i nakon što je probao moje, kaže da ne ide kako bi trebao, da mu fali eksplozivnosti. Prije par dana sam bio kod majstora i pokušali smo da nadjemo problem. Skinuo je EGR ventil i granu na kojoj se nalazio 5 mm debeo talog. sve to očišćeno međutim pojavio se neki čudan zvuk ( teško za objasniti ), i auto opet ne daje sve od sebe.

hvala unaprijed.
 
Član
Prvo da pozdravim sve članove foruma, a naročito ljubitelje Seat vozila.

molim za vaše mišljenje,

kupio sam Toleda, 2002 godina, 81 kw. auto pregledano kod majstora i auto je fantastično ( 144000 km ). Kolega ima istog i nakon što je probao moje, kaže da ne ide kako bi trebao, da mu fali eksplozivnosti. Prije par dana sam bio kod majstora i pokušali smo da nadjemo problem. Skinuo je EGR ventil i granu na kojoj se nalazio 5 mm debeo talog. sve to očišćeno međutim pojavio se neki čudan zvuk ( teško za objasniti ), i auto opet ne daje sve od sebe.

hvala unaprijed.
pokusaj objasniti sta ti se desava, kakav je taj zvuk od cega dolazi na sta te asocira
daj malo vise inf. o problemu pa ce se neko vec javiti ko je imao takav problem
p.s. fulio si podforum ali nema veze. predpostavljam da si novi
 
pokusaj objasniti sta ti se desava, kakav je taj zvuk od cega dolazi na sta te asocira
daj malo vise inf. o problemu pa ce se neko vec javiti ko je imao takav problem
p.s. fulio si podforum ali nema veze. predpostavljam da si novi

Vjerovatno jesam fulio, a i novi sam :).

Prije nego sto smo cistili EGR i granu tog zvuka nije bilo, tek poslije ciscenja, zvuk koji se cuje je kao brujanje ili kao da se nesto dodiruje, kada se bas da tura cuje se vise, vjerovatno od vibracije koju pravi motor.

Hvala.

Pozdrav.
 
Top