SCHUMI NA TESTIRANJIMA U BARCELONI POSRAMIO SVE AKTIVNE PILOTE

SCHUMI NA TESTIRANJIMA U BARCELONI POSRAMIO SVE AKTIVNE PILOTE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
f1_schumi_back3.jpg


Majstor je i nakon godinu dana totalne apstinencije ostao – majstor! Michael Schumacher se ovoga utorka i srijede prvi puta ozbiljnije pozabavio novim Ferrarijevim bolidom nakon što je zaključio aktivnu karijeru, i oba puta ostvario daleko najbolja vremena. Na tim testiranjima Nijemac je bez tehničkih pomagala (traction control) naprosto letio stazom Catalunya pokraj Barcelone, potpuno posramivši sve aktivne pilote.

Iako 12 mjeseci nije vozio Ferrarijev bolid, iako nije imao prevelikog uvida u njegove mogućnosti, sedmerostruki svjetski prvak je još jednom potvrdio da ga mnogi s pravom smatraju najboljim vozačem Formule 1 svih vremena. Nijemac je na ovim testiranjima bio toliko 'našpanan' da je u jednom trenutku čak izletio sa staze, ali bez ikakvih posljedica… Zanimljivo, 38-godišnji Schumi (1:21.486) je bio čak četiri desetinke brži od Pedra de la Rose u McLaren-Mercedesu (1:21.857), a čak šest desetinki brži od bivšeg momčadskog kolege Felipea Mase u jednakom Ferrariju (1:22.044). Kakva sramota za Brazilca…
 

Eko

Član
eo samo cu ovo copy i potpisati :

"sedmerostruki svjetski prvak je još jednom potvrdio da ga mnogi s pravom smatraju najboljim vozačem Formule 1 svih vremena."
 
Član
cuj sramota za Masu, pa sta hoce, on je ipak mnogo neiskusniji od njega...
svaka njemu cast, al ja ga nikad nisam volio...
 
Član
dok je sumi vozio nije bilo utrke da nisam gledo, a sad, kako kad. vise to nije to. neki su navijali za mclaren, neki za renault, al je vecina navijala ne za ferari nego za SHUMI-a. to sve govori
kao sto neko rece, majstor ostaje majstor...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
dok je sumi vozio nije bilo utrke da nisam gledo, a sad, kako kad. vise to nije to. neki su navijali za mclaren, neki za renault, al je vecina navijala ne za ferari nego za SHUMI-a. to sve govori
kao sto neko rece, majstor ostaje majstor...

I kod mene ista situacija, nisam propustao ni jedne jedine utrke znaci svaka nedjelja se odvoji za Formulu 1. A sad isto tako manje vise, ali ipak i dalje vjeran Scuderia Ferrari i vise sam navijao da Alonso ne osvoji titulu nego da Kimi osvoji, ebo li ga Montoja u *upak !!!

Ne kontam osobe koje navijaju za Alonsa, evo samo jedna stvar borba za titulu zadnja utrka, cigan ceka da svi odustanu koji se nalaze ispred njega da bi osvojio titulu, znaci frajer se voza po stazi nije nista uradio da pokaze ako nista svojim navijacima zasto navijaju za njega, ma fuj fuj i samo fuj ubi se gade ruzni !!! MRS iz Formule 1 idi u Daytonu sa montojom
 
Član
Schumeher je bio najbrži na testu naravno.....

jedini on je bio na stazi koji zna bez taktion-kontrole voziti
 
Član
vwfan je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
dok je sumi vozio nije bilo utrke da nisam gledo, a sad, kako kad. vise to nije to. neki su navijali za mclaren, neki za renault, al je vecina navijala ne za ferari nego za SHUMI-a. to sve govori
kao sto neko rece, majstor ostaje majstor...

I kod mene ista situacija, nisam propustao ni jedne jedine utrke znaci svaka nedjelja se odvoji za Formulu 1. A sad isto tako manje vise, ali ipak i dalje vjeran Scuderia Ferrari i vise sam navijao da Alonso ne osvoji titulu nego da Kimi osvoji, ebo li ga Montoja u *upak !!!

Ne kontam osobe koje navijaju za Alonsa, evo samo jedna stvar borba za titulu zadnja utrka, cigan ceka da svi odustanu koji se nalaze ispred njega da bi osvojio titulu, znaci frajer se voza po stazi nije nista uradio da pokaze ako nista svojim navijacima zasto navijaju za njega, ma fuj fuj i samo fuj ubi se gade ruzni !!! MRS iz Formule 1 idi u Daytonu sa montojom


neznas ti ko je bio DR Montoya....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top