Schumachera nema na Top 50 listi vozača

Schumachera nema na Top 50 listi vozača

Član
Na listi vodećeg britanskog magazina, nalaze se vozači iz svih glavnih, medjunarodnih kategorija, a bazirana je na rezultatima rada vozača, kvalitetu njihove opreme i nivou pozicija koje su postigli.

6877.jpg


Najmladji šampion Formule 1, Sebastian Vettel, nalazi se na vrhu liste, iza njega je šampion 2008., Lewis Hamilton. Jimmie Johnson iz Nascara, zauzima treće mesto, a iza njega se nalazi dvostruki šampion F1, Fernando Alonso, koji je pre izvesnog vremena, od strane šefova timova, izglasan za najboljeg vozača F1, u 2010.

Na listi 50 najboljih vozača, nema imena sedmostrukog šampiona sveta u F1, Michaela Schumachera, dok njegov timski kolega, Nico Rosberg, zauzima 12. poziciju.

Urednik, Andrew van de Burgt, insistira na tome da Schumacher nije imao ni jednu „izuzetnu“ trku, od kako se vratio u Formulu 1.

„Nije ni jednom završio na podijumu, i nije učinio ništa od onoga što smo očekivali“, rekao je Van de Burgt.

„Njegov povratak je bio najočekivaniji i najfamozniji povratak od kako ja znam. Očekivanja su bila ogromna, a rezultati su bili razočaravajući.“

„Da je postojala barem jedna trka, gde možete reći da je Schumacher bio dobar, bio bi medju Top 50, ali ja se ne mogu setiti ni jednog takvog momenta.“

Van de Burgt je dodao: „Rosberg je bio bolji od Schumachera. Ono što smo videli u prošlosti, pokazuje nam da je Rosberg jako dobar vozač, ali ne najbolji.“

„To što ga je Rosberg stalno pobedjivao, ne pokazuje Schumachera u dobrom svetlu.“

Dok je Schumacher izbačen sa liste, njegov sunarodnik, Timo Glock, zauzima 35. mesto na listi, bez obzira na loš kraj sezone, u novom timu, Virginu.

„Glock je vozio u timu koji ima vrlo malo resursa, ali je doneo veoma pristojne performanse iz takvog automobila, na način na koji Schumacher nije uradio iz svog Mercedesa“, rekao je Van de Burgt.

1-schumi.jpg

2-schumi.jpg
 
Član
Koliko su nepristrasni govri što je cigo na drugom jestu...99% njih nema uspjeha da nu priđe da ciplele obriše a kamo li da da se poredi sa njim!!!
 
Član
Sebastien Loeb bi trebao biti za mene na 1.mjestu
7 titula na najludjim putevima

Paul di Resta momak nije odmarao F1 i DTM jos titula, mada je drugi skoro citavu sezonu vodio ali Paul ga stize , ipak je zasluzio malo bolje mjesto
 
Član
hahaha najvece legende F1 svih vremena...ljudi stvarno kad prave ovako nesto imaju namjeru da nasmiju citaoce izgleda...

apsolutno se slazem da bi Leob trebao biti no.1?
 
E sranja liste u pi*ku materinu....medju 50 ,da nema Schumachera i Sebastien Loeb-a!!! hahahha
OVO JE KU*AC OD LISTE!!!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
E sranja liste u pi*ku materinu....medju 50 ,da nema Schumachera i Sebastien Loeb-a!!! hahahha
OVO JE KU*AC OD LISTE!!!

ima leob ali na 5.mjestu..citaj brate malo :lol:
 
Top