Schumacher slupao Ferrari F430 Prototype

Schumacher slupao Ferrari F430 Prototype

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
9080729.002.Mini4L.jpg


9080729.002.Mini3L.jpg


9080729.002.Mini2L.jpg
 
Član
Schumi izletio na mjestu koje je bilo kobno za 400 ljudi

Devetogodišnji sin Michaela Schumachera Mick bio je u Ferrariju kojega je bivši F1-prvak testirao na pisti u Nürnburgringu. Schumi se, srećom, slupao bez djeteta.
Iako je 39-godišnji Schumacher ranije demantirao da je vozio vlastito dijete u jednom od serijskih modela Ferrarija koje je testirao tog dana, jedna je fotografija objavljena u Bildu dokazala suprotno.
Na suvozačkom mjestu do sedmerostrukoga svjetskog prvaka u Formuli 1 u jednom je trenutku definitivno sjedila krhka osoba niskog rasta. Silueta jasno pokazuje da to može biti samo dijete, te da je riječ o devetgodišnjem Micku.
Model je bio F430 Scuderia. Riječ je o jurilici koja razvija brzinu od 320 km/h, košta 206.300 eura, a pokreće je 510 konjskih snaga. Mick je, srećom, siguran izašao iz automobila, nakon čega je njegov otac u istom tipu (iako su prvotno izvještaji spominjali snažniji F599) izletio sa staze pri brzini od 250 km/h totalno uništivši automobil. Njemu se nije dogodilo ništa.
Michael Schumacher
Iz Ferrarija su objavili da je Schumi bio na suvozačkom mjestu u trenutku nesreće, dok je Ferrarijem upravljao Schumacherov kolega, drugi testni vozač Raffaele de Simone. Nijemci, međutim, sumnjaju da bi čovjek kao Schumacher sjeo nekome na mjesto suvozača.
"Uobičajeno je da testni vozači tijekom isprobavanja automobila mijenjaju mjesta. Tako je bilo i ovaj put. De Simone je upravljao automobilom i izgubio kontrolu nad vozilom. Otišao je amortizer na stražnjemu desnom kotaču, nakon čega je automobil završio na braniku uz stazu”, priopćili su iz talijanskog proizvođača.
Dok mediji osuđuju Schumacherovu nesmotrenost pri izvrgavanju vlastitog djeteta pogibiji, na njegovu su stranu stali kolege vozači.
- Ne vidim zašto bi voziti vlastito dijete po pisti bilo opasno. Daleko je opasnije na autocesti, s mnogo kamiona i pijanaca za volanom. Na pisti nema niti gužve, niti automobila u susjednoj traci, niti onih iz suprotnog pravca. I ja sam često vozikao vlastitog sina. Mi smo vozači takvi – izjavio je Hans-Joachim Stuck, njemačka autotrkačka zvijezda.
Iz Ferrarija su također demantirali da je Schumacher sa sinom na stazi bio prilikom testiranja.
"Michael je sina mogao provozati samo za vrijeme pauze, vjerojatno ispunjujući djetetovu želju."
Bild je otkrio na koliko je opasnom mjestu izletio Schumacher. Na mjestu nürburgrinške staze kod Švedskog križa, izrađenog još 1638. godine, od 1927. godine na mnogobrojnim je utrkama, natjecanjima i testiranjima poginulo čak 400 ljudi!
 
Član
nista puno, ja reko' razvalio cijelo auto, nek' mi nadje stopku i plastiku branika, a moze i ovaj u dijelovima i ja cu mu sve popraviti.... heheheh.... :) :)
 
Član
Ove slike se nikako ne slazu sa tekstom, pise totalno unistio automobil, ja kontao sa 250 km/h se zabio u ogradu i ostala samo "sigurnosna" celija auta. A ovo na slicici izgleda kao manje ostecenje. Ta staza je pravo zeznuta, neka 22 kilometra duga, a ima par skokova i neravnih dijelova, koji ne pasu pretvrdim automobilima, pa lako izlecu. Ima na youtube par snimaka "crashova" na toj stazi...
 
Član
novinari su ti posebna tipa ljudi čast izuzecima al većina ih napuše situaciju ko balon,ovde u sanskom mostu bila pljačka banke i jedan lokalni novinar napisao u novinama da su pljačkaši bježali i trčali niz ulicu pa da su ih dvojica htjela stići međutim oni su dotrčali do auta sjeli u  auto i pobjegli...i na kraju nije ništa tako čekalo ih auto pred bankom nije bilo nikakvog trčanja ni hrabri građana što su ih ganjali ni akcije ko u filmovima..još na kraju se ispostavilo da je službenica banke koja je opljačkna bila u dogovoru sa pljačkašima... Tako i ovaj udes je više reklama za šumahera i ferrari.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top