Saxo 1.4 vts

Saxo 1.4 vts

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
SAXO je napisao(la):
Ne mogu da se setim ko me je nagovarao:cool:

Dobar je za voznju lepo lezi u krivinama,ali je i tvrd za fabricki auto,znaci nista oko trapa nije radjeno

1.4 16v u saksu ne postoji,vts ima u paleti motora 1.4,1.5 dizel,1.6 8v i 1.6 16v
Koliko sam primetio na forumu ima cini mi se samo 4 Citroena u garazi,zasto tako malo svi pretezno voze VW,u cemu je caka?

hm.. kod njega je 1.4
dole na pragu pise 16v
i koliko ja znam ima oko 90tak ks al opet ne znam, vidjet cu bas..
ne razumijem se puno u saxe inace, on mi je rekao da je 16v..
 
Član
Moj saxo je sada u BiH, voza ga rodjak.

1.5d, 57ks, '97 god. Solidno stanje. Tvrd ali dobar u krivinama. Samo me je jednom u zivotu zanio i to u Bradini, okreno sam se 360º

Buraz voza 1.5d 2001 g. Iznutra je puno bolji od mog, ali je puno meksi i nije za vozanja :icon_question::icon_question:

75ks je dovoljno za neku normalnu voznju, ali je meni licno premalo za nesto malo zesce.

Probao sam pug106 sport sa 75ks prije 5-6 godina (duga prica, rodilo mi se dijete, i nudio mi frajer nov p106 + 9.000€ za minija) i pretpostavljam da je isti motor u pitanju kao kod tvog saxa. Previse je 'spor'.


Sve u svemu, fina kola.
Citroen = jeftin, pouzdan, nepoderiv, inovativan, sportas
Peugeot=citroen + malo komotniji + malo kvalitetniji (lafo`) + konzervativniji + skuplji
Renault = nesto izmedju, ali je poseban.

Francuzi, u svakom slucaju na nivou Opela, forda itd...
Je li i koliko VW iznad, to je posebna diskusija.
Meni licno je iznad samo po cijeni
 
Član
Taj motor 1.4 16 v ne postoji u Saxo fabricki,napravljen je za C4,jedino ako neko nije nesto pakovao...
Auto solidno ide,i evo vec godinu i tri meseca samo redovno odrzavanje,bez ikakvih kvarova,potreban mi je auto za svaki dan i zato je bio ovaj motor izbor...
VW da je skuplji jeste,a da li je bolji...pa svako svog konja hvali;)
 
Legend
daj nemojte vise rasprava vw vs ostali.. nije zanimljiv fkt..

sto ja mogu reci, da je saxo fkt super auto, drugi haver ima bijelog 1.6 8v i super je, jedina mana mu je sto nea climu.. ja ga sebi mislio uzeti, na kraju je otisao za 4000€, 2002 god, fin autic bio pravo..

bilo kako bilo, da ne idemo u off topic

super ti je autic, samo ga cuvaj :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Evo sta je poslednjeuradjeno na kolima
Ispolirao sam auto,razlika je vise nego primetna,i felne ofarbao



A sad sija :p



Kupio gume za napred Continental Sport Contact 2 195-45-15



I neke sitnice za finis...
Xenon 6000 k


Brisaci i pozicija





Evo kako izgleda na kolima,a brisu ekstra :lool:




Osram cool blue pozicije


 
wow super je citros,meni jako drag ovaj model,volim mala auta jbg;)

Fino su mu legle felge,samo hm taj sivi djavo na sofersajbi ne bas,iako ima svrhu,ne izgleda bas super,ali bitna je funkcija:cool:
 
Član
Cool je, samo sta ce ti taj klinac preko sajbe, kako ti ne smeta?!

makso hoce Saxo okrenut ko ne zna vozit, posebno ako sjedne iz Golfa u Saxa. Naviknu ljudi na klizanje njuske i misle da znaju vozit, pa kad im u prvoj krivini izbaci straznji kraj, hvataju se za volan i koce :lol:
 
Član
boki zato i ne vozimo golfa:icon_smile:
Inace klinac sa sajbe skidam jer mi smeta,inace je dobra zastita od sunca posto je neprovidna folija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top