SAW 6

SAW 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinoc sam i ja gledo sav 6 u cinema citi extra film a djevojka mi se usrala moro sam poslje pempaske da kupim
 
Član
budel guzve na ovom filmu u CC ja mislio sutra u onaj termin 7.20, pregledao sve djelove pa da i ovaj, predobar film:cool:
 
evo ja skinuo , nisam pregledao samo upalio i vidio kvalitet , nije los uopste , jedino kao trazite dlaku u jajetu onda cekajte dvd rip :D

ima neko prevod ???
 
meni je iskreno ovaj 6. jedan od boljih , al opet je dobro sto se zna da ce biti i 7. dio , i dalje nije nista rijeseno , Hoffman je naj*o , majku mu , mrzim ga :D
 
Član
ja sam mislio da ce se na ovom da ce se u ovom dijelu zavrsiti ali ocigledno bit ce jos:cool: meni je najbolji dio kad ona upadne u rupu sa inekcijama, ubjedljivo najmorbidniji dio:cool: al ovde jabolja scena na pocetku kad ono dvoje moraju da odsjeku komad i bace na vagu:icon_twisted:
 
da da , najjaca scena je ono dvoje na pocetku a jako je i ono kad onaj sto ima firmu za osiguranje mora onu zenu da pusti kroz sobu da prodje , pa kad zaustavi njen plamen przi njega po ruci :icon_twisted:

ugl nek je Hoffman naj*o majku mu , a u 7. djelu ce ona sto je njega zarobila nastradati vidjeces , samo nisam skontao , ono je Jull jel tako ???
 
Član
jest Jull ali meni se cini da bi se on mogao opet pojavit da ce se izvuc jer nije prikazano da je mrtav:icon_rolleyes: nevjerujem da ce ona nastradat nema od koga moguce da ce ona sada stavljati ljude na test jer je kao shvatila da se jedino mogu oni narkomani testom izvuc:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top