savjet

savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozdra ljudi sta ima. Mislim da mjenjam auto pa sam u dilemi koje auto da kupim. Mislio sam da uzmam benzinca i da mu ugradujem plin. U obzir dolaze njemacka auta i da se mogu kostaju do 5000 km i da im je snaga preko 100 konja. Svaki savjet bi dobro dosao. Unaprije hvala pozz.
 
Član
A sta bi ti, da je nov iz fabrike za te pare, da nikad nije kucnut i slicno. Nisu svi 100% havarisani mada ima i takvih.
 
Član
GTI_16V* je napisao(la):
Vozdra ljudi sta ima. Mislim da mjenjam auto pa sam u dilemi koje auto da kupim. Mislio sam da uzmam benzinca i da mu ugradujem plin. U obzir dolaze njemacka auta i da se mogu kostaju do 5000 km i da im je snaga preko 100 konja. Svaki savjet bi dobro dosao. Unaprije hvala pozz.

Opel Vectra 2.0 20V ili je 16 :) Ima moj radni kolega, auto zvjerka prava, oko 150 konja :) I mislim da bi je prodao, ima cini mi se i klimu... Ako si zainteresovan mogu ga pitati...
 
Koja je godina vectra i koliko je para. A sto se tice Gti mislim da nema nijedan golf 2 da nije udaren ali su Gti vise vozili mladi ljudi i vise ih unistavali tako da je tesko naci dobrog. pozz
 
Član
Nedavno prodata vectra a 2.0 16v 150ks za 3200, doduse bila primjetno ocesana zadnja lijeva vrata.
 

IGY

Član
dobrog GTI-a za male pare neces naci, ja sam svog platio 5300 + sto sam ga morao registrovati 15 dana nakon kupovine
 
Početnik
GTI_16V* je napisao(la):
Vozdra ljudi sta ima. Mislim da mjenjam auto pa sam u dilemi koje auto da kupim. Mislio sam da uzmam benzinca i da mu ugradujem plin. U obzir dolaze njemacka auta i da se mogu kostaju do 5000 km i da im je snaga preko 100 konja. Svaki savjet bi dobro dosao. Unaprije hvala pozz.

Ima moj prodekan na poljoprivredi prodaje audi B4, 2.0 Benzin, valjda ajnspric, 94. godiste, metalik sivi, alu felge petokrake 15", trazi 5500 KM, pravo jeftino..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top