savjet za skukter do 50cc

savjet za skukter do 50cc

Član
pala je odluka da nabavim jedan skuter, do 50 cc neda mi se polagati i oko toga zezati tako da samo do 50cc

Nisam nikad vozio motor, tako da idem isključivo na novi motor, garancija i sl i nebi znao prepoznati loš motor prilikom kupovine, tako da sam polovno isključio.
Pare nisu problem :) ono što mene interesuje je neki dobar kinez ili neka top marka....na top marke bi isao gledao sam pežao speedfigt 4 oko 4000km ali bi išao nešto u pola cijene neko kinezče do 2000, jel ipak sam ja prošao pubertet i to će biti ponekad vožnja kad mi je mrsko auta paliti i tako do jezera...tako da ne bacam pare beze ako su kinezi solidni za ovo što meni treba.

bitno mi je da može vući uz brda tipa gradina da nepravim zastoj :) i generalno šta se dobro pokazalo i što bi možda trebao kupiti nešto bolje brendirano a ne kineza.
 
Član
Ja ne znam da moze i jedan ici dobro sa 50cc uzbrdo, vozio sam jednog ide ono dobro al nizbrdo :D, po ravnici nije lose moze proci uzbrdo nikako :)
 
Član
Može skuter od 50 kubika da dobro ide, ali talijan.
Moj jaran ima Piaggio NRG. Vozi uzbrdo bez problema njega od cca. 70 kg i mene od 85 kg.
 
Član
Baš ne čitate šta hoće čovjek, predlažete mu motore od 5000km, a fino rekao da bi Kineza do 2000. Moj prijedlog ide za Keeway. Buraz ga ima, i može uz koje god brdo hoćeš.
 
Top