Savjet pri kupovini !!

Savjet pri kupovini !!

Član
Stvarno nisam znao gdje da postavim ovu temu, zanima me samo da li ko sa podrucja Unsko Sanskog kantona zna sta o ovom autu, potencijalna sam musterija, pa me zanima ako ko sta zna ? Auto sam pronasao na PIK.ba
Golf 4
 
Član
I ja bi da se nadovezem , imam u planu da pazarim Passat 5 1.8 T Amerikanac .- automatik-tiptronic, moze neko da mi kaze dali je to pametna kupovina .... auto je u fabrickom stanju, presao 165000 ... kao nov .... Molio bi savjet .

Hvala.
 
Član
variant je napisao(la):
Stvarno nisam znao gdje da postavim ovu temu, zanima me samo da li ko sa podrucja Unsko Sanskog kantona zna sta o ovom autu, potencijalna sam musterija, pa me zanima ako ko sta zna ? Auto sam pronasao na PIK.ba
Golf 4

skupo je ovo,kad vec trazis auto u tom cijenovnom rangu gledaj audi a3...ljepse i boolje auto 10 puta...to je moje misljenje....:icon_smile:
 
Član
tictac je napisao(la):
variant je napisao(la):
Stvarno nisam znao gdje da postavim ovu temu, zanima me samo da li ko sa podrucja Unsko Sanskog kantona zna sta o ovom autu, potencijalna sam musterija, pa me zanima ako ko sta zna ? Auto sam pronasao na PIK.ba
Golf 4

skupo je ovo,kad vec trazis auto u tom cijenovnom rangu gledaj audi a3...ljepse i boolje auto 10 puta...to je moje misljenje....:icon_smile:

Ma ovo je iz 04-10-2012 , do sad je 5k :)
 
Član
Tema lock, vec davno kupljen Fiat Punto, nisam izabrao VW !! ... imam vec dva, presao malo na italijane :D
 
Top