Savjet pri kupovini

Savjet pri kupovini

Član
Molim vas da mi pomognete jer sam u dilemi oko kupovine auta, svidja mi se ovaj Renault Megane ali ne znam ni dali je cijena ok a i ostale pojedinosti o tom vozilo. Volio bih da mi pomognete i kazete kakav je automobil, kakav je potrosac po ovom nasem brdovitom gradu :) i kakav je za odrzavanje, pogledajte link
Hvala unaprijed

http://www.pik.ba/artikal/814572/renault-megane-sport-2003-servisna-116000km-061-758-588/
 
Član
moj drug je imao megana, samo onaj produzeni,isto ovaj motor,ista unutrasnjost. Vozio sam se s njim na duze relacije,auto je sasvim ok,koliko sam mogao primjetiti nije neki veliki potrosac,unutra je odlican,udoban stvarno. Jedina moja zamjerka bi bio mjenjac,koji lupa kad god se salta,kod njega je auto bio nov,nije imao nikakvih problema, samo taj mjenjac,sad kako je kod ovog megana to ne znam. Za odrzavanje ce ti reci neko ko je strucniji,ja sam iznio utiske koje sam ja dozivio sa autom, ostao sam prijatno iznenadjen, svidio mi se poprilicno
i ovaj sa oglasa mi se cini premocnim
 
Član
i ja isto tako mogu pohvaliti ovaj auto sto se tice prostora i udobnosti, ja sam vozio 1.4 benz ovaj 1.6 nisam jos je ovaj sport sa nekih 110-15 ks ... mogu reci da sa 1.4 nisam zadovoljan ... potrosnja- performanse 0 bodova, ovaj vjerovatno fino ide ...

inace auto je prelijep :)
 
Top