Savjet oko sirine guma

Savjet oko sirine guma

Član
E ovako, znaci odem kod vulkanizera da mi stavi gume na felge, felge su sirine 7 jota, 15 ke, i ponesem gume 195/50/15 koje sam uvijek stavljao na te felge, i ja odem i covjek mi pocne govoriti kako mi on nikako ne smije staviti tu gumu na tu felgu kako na felgu od 7 jota ide guma sirine 225, a da je najmanje sto mi on smije staviti 215, to prvi put cujem a 195 potpuno normalno leze na felgama. Da li je on u pravu ili???
 
Član
hahaha a vulkanizer u svrakinu u gatackoj ulici, sad ko zna, inace dobar vulkanizer stariji covjek, povoljan, ja donio normalno gume felge pola sata me ubjedjivo da mi ne sije stavit kako nije sigurno, kako je to previse tamo vamo jedva sam ga ubijedio da mi stavi, ja uzmem felge stavim na auto normalno sve ko i uvijek pa ne znam ko je lud ja il on

RE: Savjet oko sirine guma
Jel ti jos i ponudio neke 215/225 gume povoljno Icon_lol

a jos me vise cudi nije mi nista nudio nego samo poce se fatat covjek za glavu ccc;)
 
Član
195/40 stavio na 7.5jota, 215/40 na 9 jota, i to covjek ya 2min ih postavio, ccc,, tom treba radnju zatvorit
 
Član
hahahaha Mi stavljali 195 na 7.5 jota felge hahahaha Kod mene su na burazovom bmw-u bile bile takve gume 195/50/15 na felgama 7 jota i jos su hahaha :icon_smile:
 
Top