Savjet oko felgi

Savjet oko felgi

Član
Pozz zanima me vase misljenje kolko je pametno nosit tokaru felge da mi prosiri centralnu rupu jer je uska dosta inace et je 35 pa ce mislim i trebat i distanceri hehe imajte na umu da nebih volio da mi spadne felga u voznji:D
 
Član
ja se nadam da tu rizika nema iako neznam .. treba sirit sve 4 dosta su uze centralne na felgi nego u mene na autu
 
Početnik
nezz koliko tije to pametno,jer ipak sva felga nosi tezinu na cent djelu bas na toj rupi,a sarafi je drze samo da nespadne...a primjetio si da je bas oko te rupe zadebljano,pa ako to skines mozda previse oslabis felgu..:icon_rolleyes:
 
Član
kod mene na lanci od opela felge tokar sirio rupe
4god se voze i nikad nista niti tresu niti koji dzavo
 
Član
@nermin
a u pravu si ti bio sad sam taman prico sa jednim tokarom a kaze da nebi preporucio to da radim li la mi je to necu da mi je glava u vreci za nekih 250 km :S odlucio sam se kanit toga hehe

@zela
ako ti odgovaraju mozemo se trampit da sam znao mogo si ih jucer pogledat a to su one momin eod scanera samo mi izmjeri tvoju centralnu rupu ako nije problem
 
Član
ma prosiri ba rupu, mani se gluposti, naravno da ces je prosiriti! pa neces skinuti 2 cm materijala pa da se nesto brines o cvrstoci, ne sjecam se vise koliko sam puta samo to radio, nemjerljivo je sigurnije od gluposti koje ljudi rade kada im je centralna rupa PREVELIKA i voze bez prstenova, pa se i tako navozaju,a kamoli ti koji ces sad uraditi da to bude KNAP kako i bog zapovijeda!
 
Član
Napravljena centralna , sad me zanima kolko je pametno staviti naprije distancere 15 mm a nazad 20 mm ? Hoce li bit ikakvih problema ili kvarova na autu sto se tice trapa i tako tih stvari :)
 
Top