Savjet nekoga tko zna golf 5 naletio na ivicnjak

Savjet nekoga tko zna golf 5 naletio na ivicnjak

Član
E ovako lijep pozdrav svim ljudima dobre volje.Ne znam da li sam temu otvorio na pravom mjestu ako ne ispričavam se.
Tražim ovako savjet i procjenu.
Desilo mi se ovo preksinoc u 3-4 sata ujutro na kružnom toku na izlazu iz njega auto me bacilo pri brzini od 30km/h i pravo na trotoar sam nabio auto
Sutra dan sam odslepo auto do prvog majstora i stvar je iduća 2felge iskrivljen puknuta guma,lafeta desnog točka i amortizer su iskrivljeni karter puko i ono najgore barem sam tako shvatio kad mi je majstor objašnjavao posto sam laik i ne znam o autima ali sam uvidio da je puknuo neki nosač bloka motora koliko sam upamtio i sada kaže da ne zna čitavu štetu dok ne rastavi čitav motora i kaže da postoji mogućnost da ću morat čitav motor mjenjat.
I prvo što sam odradio te 2 gume zamijenio i kad sam dovezao u taj servis majstor mi govori da na stanju u magazinu ima čitav taj dio motora kako li već i sve i ruke i zamjena svega oštećenog 2000 KM sad tko je upoznat s tim jel to puno ili je realna cijena jer kažem laik sam pa ne znam nisam upućen u ništa od toga.Ako tko odgovori hvala na izdvojeno vremenu.
 
Član
Puklo ti uho na bloku motora sto se nosac nosaca sarafa na njega to se moze zavarit stim da se mora motor izvadit napolje izadje te 3 stoje plafon
 
Top