savjet molim

savjet molim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo naidjoh na ovo pa da me malo usmjerite jel to cemu, jel to puno para za tako nesto, sta bi moglo drugo za cca 500 km da se kupi itd
http://www.conrad.ba/product_info.php?products_id=5533
i ako nije problem da mi predlozite neke ovalne zvucnike solidne
 
Član
Druze, ne kuzim se nesto u muziku, ali obicno doslovno ovj evrijedi ona " Koliko para toliko muzike"...
 
Član
za te pare nista ozbiljno nemozes kupiti. stoga ako ti je to domet kupuj. ao mozes vise para izdvojiti kupi bolju opremu.
 
Hehe...nevrijedi to kolega tih para. Nabavljao sam to iz njemačke upravo
iz te firme i znam da TO nije TO. Vjeruj mi ;)
 
Legend
radije daj 200 za neki dls-ov jeftiniji sub ili pioneer 307,ostatak daj za pojacalo.......bas na forumu ima nekih polovnih cini mi se.....mozda ti i ostane...
 
Član
dobro ti eness kaze....makar bi bilo bolje da uzmes novi woofer tipa pioneer ili sl,a ne rabljeni ...a kod kupnje pojacala gledaj kolko je izlazna snaga...(rms)..
 
Član
mene je kenwudovo pojacalo i wufer i prednji zvucnici promjera 17 cm distanceri kablovi sve izasko oko 600 km sve novo dakako ja sam ugradjivao to tako da....
 
moze se bolje uraditi za te pare. malo pogledaj po oglasima pojacala. moze se naci povoljnih pravo. a pionirov woofer ti je 130 markica nov. sigurno pet puta bolji nego ovaj. zvucnike isto mozes naci nove povoljne. ma samo nemoj se zaletiti. trazi ima li gdje povoljno sta.
ja sam sastavio muziku za 400 KM. i ubi me u autu. fazon je samo traziti po oglasima i da trazi neko ko se razumije u to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top