savijeti i preporuke za audi a3 8l 1.9tdi

savijeti i preporuke za audi a3 8l 1.9tdi

e ovako momci red je da se auto malo spusti znaci rijec je o audiju a3 8l 2002g 1.9tdi 96kw.znaci planiram ga spustiti nekih 3-4cm felge su mi 17ke.sta preporucujete da me ne izadje toliko para a da se uradi kako treba.gevinde ili samo baciti neke opruge na seriske amortizere.
 
gevinde sam naso za 250km na piku i to mi se cini jeftino samo me buni jer su od golfa 4 mnogi kazu da pasu dijeli od golfa 4 a opet neki kazu jer je kod mene 96kw pa mi samo od golfa 96kw pase.a vidim ima ekrem opruge crvene ovdje prodaje pa jel ima nekih losih iskustava ako se stave samo sportske opruge na obicne amortizere.
 
BHT Ovisnik
stavi gewinde, danas se veoma povoljno za tog audia,golfa 4 i sll mogu nac gewinde, cak po 200km su na forumu prodavali, stavis gewinde i miran si, volja te spustit jos ako te privlacilo,volja te dignut,sve sam uradis,samo skines tocak,nego ovako da samo opruge uradis,mislim kad ima jeftino gewindi sto da ne, nisu sad tipa kao za moje da ih polovnih nema,da novih nema ispod 600km i sl.
 
Član
ma gewinde al kompletne i miran si zima dode usput dok montiras zimske tockove odignes ga na proljece opet tivra . dok kupis opruge pa valja sve rastavit postavit ih pa sastavit , vratit na kola i dode zima valja sve ponovo da vratis obicne opruge.....
 
Top