Savijet

Savijet

Član
e ovako radi se o slijedecem,imam manual od auta po meni dosad najbolji sto sam nasao samo jedna je mana sto je na engleskom,pasivno poznajem engleski pa bi volio da ga prevedem na hrvatski,e sad u kojem bi to programu najbolje mogao da slozim znaci sa slikama i obijasnjenjem,u kojem bi to programu mogao najlakse i naj brze da odradim pa da mogu sve to skupa fino da isprintam i da mi je uvijek pri ruci u autu ...hvala ;)
 
Pa vidi sa google translate, on bukvalno prevodi, ali mozes skontati sta hoce da kaze i povezati. Nesto ako ne zna, onda idi na metak.com, pa tu ukucaj tu rijec koju nije preveo ;)
 
Član
hvala drug,koristim google translate,jest da bukvalno prevede,ali malo on malo ja i ispasce to na nesto,e sad sam samo konto jos sa slikama sve to sloziti u MICROSOFT WORD 2010,valjda ce na nesto da lici ;)
 
Član
Kvalitetno nista neces napraviti bez ljudskog prevodioca, sto ce jako skupo doci ako je to tako dobar manual kako kazes onda ima preko 400 strana :D
 
Član
hahahah...i google translate cini cuda :lol: nije sve ni u broju stranica,a u ovom manualu,pretezno su stvari akko se skidaju i objasnjenja za pojedine stvari,bas prirucnik koji treba da se ima u autu....;)
 
Top