Savetovanje

Savetovanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me da li je moguce prebaciti auto s prednjom vucom na zadnju vucu,
posto sam video da Toyota Celica (auto koje mi se mnogo svidja i planiram da ga kupim uskoro) ima prednju vucu, pa sam mislio ako je moguce da se prebaci s prednje vuce na zadnju !
 
Član
Drug,

Poštediš se patnje i muke ako je uopšte i moguće ....

KUPIŠ BENGU :icon_smile:

BMW RULEZZZZZZZZ
 
Član
drug prevelika zaj. i mnogo ti para treba bolje kupi auto sa zadnjom vucom ili se pomiri s prednjom to ti je moj savjet;)
 
Član
Sve je moguce, samo ces morati izrezati pola auta za pocetak, povariti i uz to istresti para koliko te i sam auto dosao :D

I na kraju, pitanje je kako ce taj auto biti vozljiv... nije to zaj*ancija, zato se okani toga sad odmah sad :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sve je moguce, samo ces morati izrezati pola auta za pocetak, povariti i uz to istresti para koliko te i sam auto dosao :D

I na kraju, pitanje je kako ce taj auto biti vozljiv... nije to zaj*ancija, zato se okani toga sad odmah sad :icon_biggrin:

da kao sto boki race lahko se moze desiti da skrsis bruku para i rada da to zavrsis i onda da nevalja pa nemas ni prednji ni zadnji pogon nego auto u koje je ulozeno brdo para a samo je za otpad;)
 
Vec su ti rekli mnogo para i truda...Ukratko treba ti drugi mjenjac, diferencijal, kardan, novi zadnji i prednji ovjes...Mnogo rezanja, varenja, hemije itd..I na kraju kako ispadne...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top