sat Golf 1dizel sa obrtajima

sat Golf 1dizel sa obrtajima

e pooozzz svima moze li neko da mi kaze da li postoji sat golfa keca dizela sa obrtajima,i da li se mogu obrtaji od benzinca ubacit u sat od dizela i spojit!??!
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

Usher tuning je napisao(la):
e pooozzz svima moze li neko da mi kaze da li postoji sat golfa keca dizela sa obrtajima,i da li se mogu obrtaji od benzinca ubacit u sat od dizela i spojit!??!

procedura je to...
nadji od dvice i ubaci
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

ovako drug i ja sam mislio da ima na dizelu kecu obrtomjer,ali nema ,pa sam nabavio obrtomjer od dvice s time što sam izvadio iz kučista i prepravljao da paše u tablu od keca i još podlogu moraš napraviti da bude dobro,jer u keca su satovi kvadratnog oblika a u dvice okrugli.uglavnom vidi u mojoj temi kako izgleda taj sat.još da ti napomenem da od benzinca ne paše.
 
Član
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

Kec td nije ti imao obrtaje, mozes prepravit sat od dvice i ubacit stim da ti neko u PS odradi sat da bude kako u keca gti samo do 5000 obrtaja ;)
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

mirsadgolf je napisao(la):
ovako drug i ja sam mislio da ima na dizelu kecu obrtomjer,ali nema ,pa sam nabavio obrtomjer od dvice s time što sam izvadio iz kučista i prepravljao da paše u tablu od keca i još podlogu moraš napraviti da bude dobro,jer u keca su satovi kvadratnog oblika a u dvice okrugli.uglavnom vidi u mojoj temi kako izgleda taj sat.još da ti napomenem da od benzinca ne paše.

koja je tvoja tema de mi link!!!!
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

drug neznam kako da postavim link,ali idi u njemačka auta pod nazivom golf mk1 karmann i naći ćeš na 21 i 22 strani kako obrtomjer izgleda od dvice u tabli.to sam ja radio ,pa ako budeš imao pitanja slobodno pitaj
 
Početnik
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

http://www.bhtuning.com/golf-mk1-karmann-malo-novih-slika-t-41439-22.html
;)
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

Mozel mi neko napravit cajgere za golfa keca dizela sa obrtajima do 5000....bio bi mu zahvalan d neba !!!!Nista komplikovano bjela podlooga crveni brojevi!!!hvala unapred
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

mirsadgolf je napisao(la):
drug neznam kako da postavim link,ali idi u njemačka auta pod nazivom golf mk1 karmann i naći ćeš na 21 i 22 strani kako obrtomjer izgleda od dvice u tabli.to sam ja radio ,pa ako budeš imao pitanja slobodno pitaj

Druze jesi ti sebi uradio cajgere za taj sat sa obrtajima ajd javi molim te jesi sta uspio\!?!?!
 
RE: sat Golg 1dizel sa obrtajima

Usher tuning je napisao(la):
mirsadgolf je napisao(la):
drug neznam kako da postavim link,ali idi u njemačka auta pod nazivom golf mk1 karmann i naći ćeš na 21 i 22 strani kako obrtomjer izgleda od dvice u tabli.to sam ja radio ,pa ako budeš imao pitanja slobodno pitaj

Druze jesi ti sebi uradio cajgere za taj sat sa obrtajima ajd javi molim te jesi sta uspio\!?!?!
jesam radio cajger,ali nije ispao kako treba jer teško je naštimati raspon i vjerovao ili ne koliko samo nijansi crne ima,pa ovaj kad oštampa jednom mi blijedo ,a drugi put na modru plavu,uglavnom dok sve fino naštimam bit će slike
 
mika2 je napisao(la):
I mene zanima obrtomjer u jedinicu diesel.
Ima li još netko iskustva s izradom?

ja sam prepravljao od dvice obrtomjer u tablu i može se fino uklopiti samo je malo problem oko podloge,pogledaj u mojoj temi
 
Top