Sarajlije Edvin majstor za Reanult

Sarajlije Edvin majstor za Reanult

Pozdrav, zanima me da li neko od Sarajlija sa foruma ima broj od Edvina koji je prije koliko se sjecam radio francuze gore na tranzitu iznad pekare AS.
 
Član
radi i sad francuze .... naci ces ga u onoj ulicici izmedju mekura i vodafona na stupu, i onda skrenes gdje je tabla za salon namjestaja gold i ides do kraja, vidjet ces puno auta ispred
 
Hvala ljudi, koliko se sjecam on je tata mata za renault a ima i dijagnostiku i sve...Ima li neko iskustvo sa Bunjo servisom i serviserima...
 
Član
nisam bio kod bunje ali se raja zali, sad da li je tako lose ne bih znao, ja znam iz iskustva da je edvin OK
 
Član
Edvin je skup i to dobro skup, previse je guzva kod njega i moras se ranije naruciti da bi ti pogledao auto a kamo li uzeo auto da uradi. Ako on radi i napravit ce ti ali ima par majstora kod njega koji blage veze nemaju. Za dijagnostiku samo njemu idi, pusti Bunju i Halilovice, to su sve hostapleri.

Ako je klasicni rad na autu tipa mjenjaca, trapova, ulja, idi drugome majstoru, npr Ikic u Lukavici je sasvim ok sa ok cijenama.
 
Član
Maksuz se prijavih da komentarišem.... EDVIN je najveći prevarat kojeg sam upoznao. Da ne pričam detalje. Frajer je obični prevarant koji levati ljude. Ništa mi nije napravio kako treba. Bio sam za svaku stvar po dva-tri puta. 3 turbine sam promjenio kod njega i opet nije kako treba. Letvu volana mi je isto tri puta mijenjao. Bilo je toga još, stid me napisati.... IZBJEGNITE OVOG FRAJERA POD OBAVEZNO. Ako hoćete pravog majstora, Mostarsko raskršće kod pennya. Nerko. Čovjek pošten do bola i odličan majstor! Brz pedantan. Čovjek se pravo posveti autu i nije mu teško ništa uraditi za razliku od prethodnog prevarata koji trčkara od auta do auta i ništa ne napravi. EDVINE FUCK YOU!
 
Top