sarajlija u problemima sa policijom :)

sarajlija u problemima sa policijom :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nabio bi ja njega na ku*ac, pa nek me onda salje u Haag, a ne na ove prasinarske sudove...
 

Eko

Član
vjerujes ja jos nisam imao problema sa sarajevskim policajcima.. ili mi oproste ili im nesta malo dam na kafu , ali nikakvih problema vecih nije bilo ... dok ovdje supci u gorazdu su bagra!
 
Član
ma s drotovima ja sam uvijek uspjesno zavrsavo, al treba uvijek fino e onda ako vidis da je bas neki dibidus....e ondaa.......

Iz ovog klipa se ne vidi bas najbolje, ali ocigledno da je ovaj momak imao razlog da snimi ovaj klip jer mu je ovaj rekao nesto prije nego sto je poceo snimati.

Al ne vjerujem da bi mu drot nesto rekao da se ovaj nije kurcio i kraj price
 
Član
Eko je napisao(la):
vjerujes ja jos nisam imao problema sa sarajevskim policajcima.. ili mi oproste ili im nesta malo dam na kafu , ali nikakvih problema vecih nije bilo ... dok ovdje supci u gorazdu su bagra!

pa neces ni imati ako se ne kofrcis.. Do njega je hoce li te zapisati, oprostiti, uzeti ponudjenu cvaju itd..
 
Član
ma joj ako si normalan i malo male su sanse da imas problema s policijom sem u slucajevimak da naletis na papka pa koji te hoce da nagu*i.
 

Eko

Član
vwfan je napisao(la):
ma s drotovima ja sam uvijek uspjesno zavrsavo, al treba uvijek fino e onda ako vidis da je bas neki dibidus....e ondaa.......

Iz ovog klipa se ne vidi bas najbolje, ali ocigledno da je ovaj momak imao razlog da snimi ovaj klip jer mu je ovaj rekao nesto prije nego sto je poceo snimati.

Al ne vjerujem da bi mu drot nesto rekao da se ovaj nije kurcio i kraj price

pa da rekao mu da je "karinas"
 

Lav

Član
ma ovo neki lik koji zivi u svom svijetu. cuj nisi ti samnom ovce cuvao, a drot mu rekao " sretno i prijatno". neki strebercic i tatin sin koji smatra da je najpametni na svijetu.
nea mu je drot reko da je karinas kad jeste
hhahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top