Sarajevo-Niksic-Podgorica!?

Sarajevo-Niksic-Podgorica!?

Legend
Pozdrav svima,
roditelji trebaju ici nesto do podgorice, pa me interesuje jel isao neki juce ili ce ici danas, jel se informisao kakvo je stanje na putu (pitam najvise zbog ovih poplava) i koji je put najbolje koristiti, preko foce, scepan polja do niksica pa u podgoricu, ili ici preko gacka, bilece pa onda za niksic i podgoricu..

Nedavno sam bio u Niksicu, bile su ogromne poplave jedva prosli kroz grad, pa me on najvise i interesuje..

unaprijed hvala, svaka informacija bi mi dobro dosla,pzz
 
Član
Druze malpprije na TV 1 ..kazu da su zatvorene granice BIH sa Crnom Gorom..iisto i sa Srbijom i Crnom Gorom...zbog velikih poplava...tako da kao sto IGY kaze nazovi BIHAMK i pitaj..pozz
 
Legend
dellas je napisao(la):
http://www.amscg.org/
http://www.ams-rs.com/

hvala druze, procitao sam nekoliko korisnih informacija ovdje na amscg

IGY je napisao(la):
nazoves bihamk i dobijes sve potrebne informacije

bihamk sam jednom zvao, stalno mi izbacuje automatske poruke, nikako nisam mogao da stupim u kontakt sa nekim i da ga pitam konkretno nesto..
 
Ja sam isao u Berane, nije puno daleko od Podgorice, ne znam da li se ide istim putem, ali do Berana je katastrofa da se isprepadas, onih stijena i provalija...
 
Evo ti informacija iz prve ruke malopre se vratio idi preko scepan polja pazi samo na odrone po usjecima ima vode u niksicu ali nije strasno moze se proci normalno . Poz drug i sretno
 
Legend
alfa147 T.S. je napisao(la):
Evo ti informacija iz prve ruke malopre se vratio idi preko scepan polja pazi samo na odrone po usjecima ima vode u niksicu ali nije strasno moze se proci normalno . Poz drug i sretno
eh ovo mi je trebalo !
hvala druze, pozdrav
 
Član
.nOKe je napisao(la):
alfa147 T.S. je napisao(la):
Evo ti informacija iz prve ruke malopre se vratio idi preko scepan polja pazi samo na odrone po usjecima ima vode u niksicu ali nije strasno moze se proci normalno . Poz drug i sretno
eh ovo mi je trebalo !
hvala druze, pozdrav

Ne idi na put ako ti nije hitno. Put Niksic-Danilovgrad-Podgorica je ZATVOREN. Nek sacekaju par dana pa nek krenu. Cak su i obilazni putevi preko glave zete zatvoreni. Ako ides do niksica mozes ali dalje prema Danilovgradu, Podgorici ili primorju ne mozes.
 
Top