sarajevo makarska pomoc

sarajevo makarska pomoc

Član
kao sto naslov kaze
nisam odavno bio i javila se zelja da sa svojih par jebivjetara posjetimo ovaj lijepi gradic
do sada sam isao preko metkovica i cini mi se da je bilo oko 250 km
sada me zanima (cuo sam za neki kraci put) pa tako ovom prilokom molim gospodu koja poznaje taj kraci put da mi objasni sta kuda kako kakav je put i kakva je situejšn na granici
mlogo zahvalan ;)
 
Član
Ma sta imas traziti kraci put.. Idi kuda si i do sada isao samo nemoj na GP Doljane nego na Gabelu, na Doljenima guzva samo takva. Na Gabeli skoro da se i nestaje ;)
 
Član
Ima mnogo kraći put. Preko Ljubuškog. Na granici nikad nitko.

Stigneš sat do sat ipol prije;)

Znači Mostar, Čitluk, Međugorje, Ljubuški, Crveni grm, Vrgorac, Makarska.
 
Član
Itineraires
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ima mnogo kraći put. Preko Ljubuškog. Na granici nikad nitko.

Stigneš sat do sat ipol prije;)

Znači Mostar, Čitluk, Međugorje, Ljubuški, Crveni grm, Vrgorac, Makarska.

druze kakav je put posto imam namjeru nocas krenuti da gdje ne "zalutam" imaju li putokazi
evo gledam na mapi kraci put za oko 70 km :icon_question:
hvala znao sam daš se javiT ;)
 
Član
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartMerged=Sarajevo&strStartAddress=&strDepartureId=&strDepartureProductId=&strStep1Merged=&strStep1Address=&strStep1Id=&strStep1ProductId=&strStep2Merged=&strStep2Address=&strStep2Id=&strStep2ProductId=&strDestMerged=Makarska&strDestAddress=&strArrivalId=&strArrivalProductId=&strVehicle=0&intItineraryType=4&isAvoidFrontiers=on&dtmDeparture=27/07/2010&distance=km&devise=1.0|EUR&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&carbCost=1.3&indemnite=

Svece ti biti jasno, ;-) sretan put
 
Član
24ventila je napisao(la):
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartMerged=Sarajevo&strStartAddress=&strDepartureId=&strDepartureProductId=&strStep1Merged=&strStep1Address=&strStep1Id=&strStep1ProductId=&strStep2Merged=&strStep2Address=&strStep2Id=&strStep2ProductId=&strDestMerged=Makarska&strDestAddress=&strArrivalId=&strArrivalProductId=&strVehicle=0&intItineraryType=4&isAvoidFrontiers=on&dtmDeparture=27/07/2010&distance=km&devise=1.0|EUR&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&carbCost=1.3&indemnite=

Svece ti biti jasno, ;-) sretan put

dankešn ;)
 
Član
Put dobar, sve je označeno. Koliko znam tom dionicom nema radara. Samo se pazi na velikom pravcu prije Ljubuškog, tu često bude policije.

Od granice do Vrgorca je krivudav put, pun zavoja. Tu je divota malo propuhati dizne:D

Do Čitluka iz Mostara možeš doći na dva načina. To znaš?

Možda mi prođeš pored kuće:icon_biggrin:

Ako imaš još pitanja, javi se
 
Član
Kroz Mostar možeš doći na 2 načina. Dođeš do Rondoa(kružnog toka), ideš pored tržnog centra Rondo do katedrale, produžiš pravo uz panjevinu, te na prvim semaforima skreneš lijevo. Imaš table. Drugi put je preko Rodoča. Prođeš kroz mahalu i pratiš table za sajam. Pitaš nekoga gdje je put uz vardu...Ovaj put je malo zayebaniji.

Imaš i put preko Žita, kada ideš prema Čapljini i Metkoviću, no on je malo duži.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kroz Mostar možeš doći na 2 načina. Dođeš do Rondoa(kružnog toka), ideš pored tržnog centra Rondo do katedrale, produžiš pravo uz panjevinu, te na prvim semaforima skreneš lijevo. Imaš table. Drugi put je preko Rodoča. Prođeš kroz mahalu i pratiš table za sajam. Pitaš nekoga gdje je put uz vardu...Ovaj put je malo zayebaniji.

Imaš i put preko Žita, kada ideš prema Čapljini i Metkoviću, no on je malo duži.

da kontam samo ne znam bas nazive kako se sta zove u Mo a nije mi stran uglavnom HVALA ;) da idem danju snasao bih se i sam ali kako racunam kroz Mostar sam izmedju 3 i 4 a u ta doba tesko da cu moci koga pitati
 
Član
Na ulazu u Mostar poslje OMV pumpe skrećeš desno. Prolaziš Sveučilište i na prvim semaforima skrećeš desno preko Mosta. Prolaziš most, ideš pravo na prvim semaforima. Na drugim pored zagrebačke banke skrećeš lijevo i ideš pravo. Onda ideš samo pravo, na sljedećim semaforima opet pravo. I eto te na kružnom toku. Ideš na drugo skretanje po redu pored velikog tržnog centra. Na sljedećim semaforima skrećeš lijevo i eto to pred katedrale. Prolaziš pored hotela Bevanda i penješ se uzastranu. Poslje 250 m te čeka semafor i na njima ideš lijevo za Čitluk. Dalje ideš samo pravo...

Previše je detaljno, ali ne mogu ti drukčije pojasniti. Najbolje da ovo sebi negdje zapišeš:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Na ulazu u Mostar poslje OMV pumpe skrećeš desno. Prolaziš Sveučilište i na prvim semaforima skrećeš desno preko Mosta. Prolaziš most, ideš pravo na prvim semaforima. Na drugim pored zagrebačke banke skrećeš lijevo i ideš pravo. Onda ideš samo pravo, na sljedećim semaforima opet pravo. I eto te na kružnom toku. Ideš na drugo skretanje po redu pored velikog tržnog centra. Na sljedećim semaforima skrećeš lijevo i eto to pred katedrale. Prolaziš pored hotela Bevanda i penješ se uzastranu. Poslje 250 m te čeka semafor i na njima ideš lijevo za Čitluk. Dalje ideš samo pravo...

Previše je detaljno, ali ne mogu ti drukčije pojasniti. Najbolje da ovo sebi negdje zapišeš:D


:lol::lol::lol::lol: ja kako citam ono procitano vec zaboravljam :lol::lol:

@NIKSA zar nije lakse kupit sebi navigaciju kakvu :lol:
 
BHT Ovisnik
samo ti sto ti je zela rekao,najkraci put,samo moja preporuka da prođes makarsku i produzius jos 10km do Baške Vode,ja tamo vec nekoliko godina ljetujem,tamo sam uvijek,mnoogo ljepse nego u makarskoj i čišće;)
 
Top