Sarajevo - Banja Luka!!!

Sarajevo - Banja Luka!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sutra moram do Banja Luke (iz sarajeva) pa sam kontao preko Vlašića, najbliže mi... Ako neko zna kakvo je stanje na tom putu, dobro bi mi došlo...??? Obično čujem da ne preporučuju putovati u zimskom periodu ali taj mi je put najbliži...
 
Član
najbliži i najgori , ja bih rađe išao Sar- Doboj-Derventa-Prnjavor-B.Luka . Najdalje ali je sve ravno pa se može po gasu :123:
 
Član
Samo pazi na odrone ako ides preko Vlasica i sve ok. Usput, ne zaboravi i kamere, prva na autoputu, druga na semaforu prije Viteza i treca na semaforu kod INA pumpe u Travniku. Imas jos jednu negdje kod Banja Luke koliko sam cuo, al ne znam gdje tacno. Tako pripazi na to i sretno :icon_biggrin:
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Samo pazi na odrone ako ides preko Vlasica i sve ok. Usput, ne zaboravi i kamere, prva na autoputu, druga na semaforu prije Viteza i treca na semaforu kod INA pumpe u Travniku. Imas jos jednu negdje kod Banja Luke koliko sam cuo, al ne znam gdje tacno. Tako pripazi na to i sretno :icon_biggrin:

To je to... ja sam prije par dana prosao... svi odroni su pod kontrolom...
;)
 
Član
buraz kod mene prijatelj iz sarajeva ide za banja luku tako,,sutra ce u travnik na ispit,pa onda za bl,isto tim putem,stalno ide,kaze da nema problema
 
Član
Na kraju otišao preko Vlašića a vratio se preko Vakufa i mogu reći da se ovaj put preko Vakufa pravo odužio... Ipak ova varijanta preko Vlašića je puno, puno bolja a i put nije toliko loš... Jedino malo magla zeza a ostalo ok...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top