Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen - potrebna krv - strana 5.

Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen - potrebna krv - strana 5.

Član
Kako smo saznali u Operativnom centru MUP-a KS, u saobraćajnoj nesreći je učestvovalo putničko vozilo marke "kia" registarskih oznaka E71-0-358, taxi-vozilo "passat" oznaka TA-015110 i motocikl. U nesreći su povrijeđene dvije osobe. Radi se Velmiru Muratčaušu (1988) i A.B. (1992) koji se nalaze u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu.

"Velmir Muratčauš je zadobio teške tjelesne povrede opasne po život. Slomljene su mu obje natkoljenice, a zadobio je i otvoreni lom lijevog koljena. Slomljena mu je i karlica. Povrijeđeni će biti podvrgnut višesatnoj operaciji. Drugom povrijeđenom, A.B, ustanovljen je prijelom karlice, te je prebačen na Kliniku za ortopediju i traumatologiju. U njegovom slučaju operacija neće biti potrebna", izjavila je za Sarajevo-x.com Biljana Jandrić, portparol KCUS-a.

Uzrok nesreće će biti poznat nakon uviđaja.

Pošto je ipak rijec o nasem haveru i članu foruma ,Veko je jos na operaciji sad sam mu se s bratom čuo , nije bas ovako strasno ali su mu noge u haosu

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110414115#
 
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

:icon_cry::icon_cry::icon_cry: Jest izgleda kod .nOKe-ta sam vidio status " VEKO BRATE BRZO OZDRAVI :( "

Brz oporavak zelim i da sve prodje sto je moguce bolje
 
Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

Ma jeste bio sa nekim jaranom

Daj nek se javi neko ko ima malo vise informacija!
 

LSD

Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

a boze....pa skoro kupio novi motor i s njim odma udes:icon_sad:

zelim mu brz oporavak
 
Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

LSD je napisao(la):
a boze....pa skoro kupio novi motor i s njim odma udes:icon_sad:

zelim mu brz oporavak

bas jucer gledam slike.. stravicno

zelim da operacija dobro prodje i brzo se oporavi
 
Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

da da, pisalo se o tome u temi udesi u sarajevu .. nazalost :icon_sad:

brz i uspjesan oporavak mu zelim
 
Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

i ja bas danas vidim na sarajevo-x.com udes, i gledam sliku motora, cini mi se isto vekin novi motor, kad u tekstu vidim njegovo ime i prezime. Iskreno se nadam da ce Veko biti dobro, i da ce sve proci u najboljem redu
dragi Bog ce mu pomoc
 
Član
RE: Zna li iko ista vise o ovome?

eto zasto ne volim motore...:icon_sad: neka brzo ozdravi :icon_sad:
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Veko je u sali sad sam se sa Selmirom čuo nije karlica samo noge glava i kicma uredu , jedini belaj sto mu jedne kosti fali 3 cm , al bit ce dobro aBd , ;)
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

jbt dobro je opalio :( zelim mu brz oporavak
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

joooooj veko veko :icon_cry: ... drzi se brate!
 
Top