Samsung Galaxy S ?

Samsung Galaxy S ?

Legend
trenutno ga imam ,....vec pola godine kod mene kupljen polovan,pre zadovoljan u svakom smislu ..... dovoljno brz , odlican wifi , dobar display , milijardu aplikacija na marketu za android..... mijenjao nekoliko puta software ,cisto experimentisanje iz zeze , radi bas dobro i nikad nista nije zezalo sto se tice samog rada mob-a

jedino nema blic i kamera nije nesto , al to mi nije vazno jer mobitelom ni ne slikam
i baterija mi drzi dan ,....al bilo koji mob ovog tipa ako se puno koristi ne moze puno vise da izdrzi

evo bas jedan clip snimljen ljetos sa njim , nije bjano al za mob nije ni lose
moze se "kao" odabrati 720P HD kvalitet al ni blizu

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/y-5dsvL2RhE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Hvala enese ;) Ama dobar snimak :cool: ne koristim ja cesto kameru na mobitelu a i bitno mi je da je dobra ne moze ona sada biti kao na digitalcu vazno je da se vidi :lol: ja sam pretezno do sada vecinom koristio HTC jer mi se on bas super pokazao i dosta sam se s njima zahebavao i sa software-om i sa klokovanjem i ubacivao androide i jako su se dobro pokazali ali kod nas ih bas i nema nekih u ponudi vecinom sto i ima to je jako daleko od mene a nebih vala mobitel preko poste uzimao, A i sad bi malo promijenio pa sam izmedju ova dva se dvoumio ali sad motorola otpada i sada ganjam ovaj samsung :icon_biggrin:
Eto vidjecemo danas ako mogne ovaj doci i da vidim u kakvom je stanju ovaj :D
 
Sto se tice, zavrsne obrade, i koristenih materijala...mislim da je tu HTC nr. 1 (da ne pominjem Iphone) koji ne podnosim, ali ima zavrsnu obradu za primjer!
 
Top