Samsung G15800 problem Hitno

Samsung G15800 problem Hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pogresio sam par puta sifru kao neko crtanje i sada trazi neki google korisnicki nalog a ne znam koji nalog
telefon je Samsung GT-15800
 
Član
nosio liku kaze moras napravit g mail nalog i probat negdje ako bude wirelles ako nece moram njemu nosit da resetuje i trazi 20 KM. Da mi je znat resetovat :icon_question:
 
Član
Upali mobitel u recovery modu pali se nekako da držiš volume tipke vidi na google tačno za svoj model,zatim odeš na clear user data ili wipe,nez kako tačno piše,i uradiš to da pobriše tvoja podešavanja među njima i te šifre od lock screen,isti
problem rješio tako na HTC Desire.
Ne daji 20km za glupost ako se ne snađeš piši ;)

EDIT
Press vol+, vol-, home button and power button. Now your phone should boot into recovery mode!
 
Član
slomi se posto ne mogu skontat kad ga ugasim sta sad treba stisnut i drzat nece sta god uradim normalno mi upali
 
Član
neznam jel ovo taj model, ali mislim da je isto
http://www.youtube.com/watch?v=Tfaq4CdCX5E
 
napisao ti je gore, tipka za pojacavanje Volume +, tipka za smanjivanje Volume - i tipka Home, drzi te tri zajedno i drzeci upali, i to bi trebalo biti to
 
Član
Nije taj model Grga. Upalio sam ovak drzo +, home, u palenje i upali mi ima ikona androida i pise samo ovo Forced uoload by key pressing
 
Član
stisneš + i - i home tipku i držiš sve zajedno stisnute ne puštaš nikako i onda ga pali pritisni power da upališ,
te tri tipke i dalje držiš ne puštaš dok se ne uapli,
treba ti dođi ovaj meni,imam sličan samsung samo sam promjenio sistem mislim da je i fabrički ovaki meni,
uglavnom imaš ovaj wipe user data to uradi,obriše tvoje postavke.



Uploaded with ImageShack.us
 
Administrator
Ne bacaj 20Km :lol: sve su ti objasnili ;)

Ako nece pokusaj kombinaciju pritisni tipke volume +/- i sve tipke na tastaturi (znaci drzis svih 5 tipki) i onda tipku za ukljucivanje i trebao bi uci u recovery mod
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top