Samo petina vozila na cestama ispravna

Samo petina vozila na cestama ispravna

Član
ovi na tehnickim pregledima su najveci krivci.. dodje lik sa g2, kaze eto nemam ja para da ovo popravim, evo 20 na kafu i pusti ga... a nisu svjesni da ce taj covjek jednog dana mozda ubiti nekoga.. u zadnja 2-3 dana sam vidio bar 20 auta kojima apsolutno nista ne radi nazad, i to po meni treba kaznjavat sa 100eur minimalno, pa dok se ne opametis
 
jah, kriv je taj sa tehnickog. izadje sa tehnickog lola sa neispravnim autom, policajac ga zaustavi, on da policajcu 20KM i on ga pusti. ti/mi ga vidimo kako se vozi neispravan i niko ne prijavi policiji, nego, "pusti ga, nije moje da se mijesam". taj covjek mozda taj neispravnio dio kupio nov prije 15 dana, ali se pokvario, jer je dao pare za neki ultra nekvalitetni dio, jer u ovoj drzavi nema nikakve kontrole sta se uvozi. mozda mu je zamijenio neki divlji majstor koji klepa pare od naroda iako nema pojma, jer ova drzava nije se pobrinula da zabrani rad takvim......u ovoj drzavi ima krivaca na svakom koraku, tako da je glupo upirati prstom samo u jednem, krenimo malo od sebe,za pocetak ;)

ps ubijedjen sam da bi svaki covjek volio voziti novu s klasu, ujesto pokvarenog golfa 2..
 
Član
+1
ali kad bi mogli samo jednu stavku popraviti (npr. policiju) bilo bi dosta bolje. (mozda)
Recimo :
Kao sto Death kaze izadje neispravan auto sa teh., nekorumpiran policajac ga iskljuci iz saobracaja, prijavi tehnicku stanicu koja ga je pustila da prodje, nekorumpirani drzavni organi debelo kazne ili zatvore tu tehnicku stanicu itd.
Eto tu odmah dobijas (lupam 500 neispravnih auta manje ) na godisnjem nivou.
Ali ko zna da li bi to bilo tako idealno kao sto izgleda kad se napise.:icon_question:
 
Član
ma joj, 1001 krivac, pocevsi od vozaca koji kao prvo ne razmisljaju da takvim stvarima ugrozavaju sebe, preko tehnickih pregleda koji pustaju sve i svasta (svojim ocima vidio), policije i sl...

al inekako razumijem te tehnicke, policiju i sl. jer se ne radi o njihovoj glavi pa ih boli briga, ali ne kontam kako te ljude ne bude strah za sebe, da se voze u autu kojem kocnice skoro pa ne rade, gdje je tocak na granici da otpadne i sl...
 
A20DTH je napisao(la):
+1
ali kad bi mogli samo jednu stavku popraviti (npr. policiju) bilo bi dosta bolje. (mozda)
Recimo :
Kao sto Death kaze izadje neispravan auto sa teh., nekorumpiran policajac ga iskljuci iz saobracaja, prijavi tehnicku stanicu koja ga je pustila da prodje, nekorumpirani drzavni organi debelo kazne ili zatvore tu tehnicku stanicu itd.
Eto tu odmah dobijas (lupam 500 neispravnih auta manje ) na godisnjem nivou.
Ali ko zna da li bi to bilo tako idealno kao sto izgleda kad se napise.:icon_question:

to su vec tri stavke :D policija, nadlezna inspekcija i sud! gdje ces sve to odjednom popraviti :lol:
 
Član
E jbg. zato sam i napisao da je idealno kad se napise. :icon_smile:
Inspekciju i sud sam prevideo:lol:
Ma nema od toga nista.
Sto kazes ko ce to poispravljati:D
 
Član
I jos jedna stvar, imas likova mislim na mladju populaciju, kupice felge od Ljuboje :lol: ,a nece kupiti sajle rucne ili tromble, kuglu krajnicu i tome slicno, znam sto slucajemva lik kupi felge a u tockovima pola metra lufta.... opet mentalitet.....
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
I jos jedna stvar, imas likova mislim na mladju populaciju, kupice felge od Ljuboje :lol: ,a nece kupiti sajle rucne ili tromble, kuglu krajnicu i tome slicno, znam sto slucajemva lik kupi felge a u tockovima pola metra lufta.... opet mentalitet.....

potpuno si upravu, navikli smo da se pokazujemo, kurcimo i slicno, a nije bitno da li nam gori rezerva, nemamo kocnica ili tako nesto, bas mentalitet
 
Član
ma seru ba, nisu u nas toliko ni loša auta kakvi su nam putevi !:D

šta bi ova drzava, da nam gradi makadame a mi da vozamo ferrarije i plaćamo na njih velike doprinose :lol:
 
Član
uh evo nama i reklame :icon_smile:
[/size]

kanite se kocnica i svjetala,felge su najvaznije! :icon_smile:
 
Top