Samo malo...

Samo malo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daki.moooolim te nadji malo vremena za mene obicnog smrtnika,i povecaj reputaciju ovog dijela foruma na kojem ti vladas,pleeease,hahahaha
Evo i moderator Fele te moli...mozda bude i koja zvjezdica preko stele,hihihi
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja zvjezdice ne dijelim, a ti Fiesta mozes fino momku plus na reputation, zato tu stoji i sluzi ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma shala mala nisi se valjda naljutio

Ako mislis na mene jok ja, ne ljutim se ja ni za sta, ovdje smo da se zezamo provedemo zajedno vrijeme i pricamo o onome sto volimo. ;)
 
Legend


Eh neka mi neko kaze kako se otvara opticki mis, onaj microsoft klasicni, pooooooludio sam, neradi mi ljevi klik, i nista nisam mogao uradit, izgubio sam zivce, glava me boli, i grrrrrrrrr...
Ima puno potencijala ovaj auto, moze se raditit na njemu.

Moja omiljena boja, felge sa mog audija, koje su svakako i pasu na fiestu, i Llumar folije.. I da bez steka..
 
Putovanja.ba
Administrator
Boja predobro izgleda, svaka cast daki, u otezanim okolnostima ljudi bez lijevog klika. To moze samo jedan i jedini


dakiiiiii
 
DAKI,100 puta ti hvala bas mi je drago sto si mi ovo uradio,a moze li jos jedan rad na istoj slici kad bude radio mis i kada budes imao vremena??
HVALA
 
Legend
Ma, nije ni zadnja, totalno je off, ali ovo sam samo uradio da vide kako izgleda. Neradi mi uopste klik.. Poludi djabe.. Razbio sam ga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top