Sakriveni ventili prevara

Sakriveni ventili prevara

Član
Uzeo nove felge, nove gume i narvno daj skrivene ventile kao slag na tortu :)
Brzom pretragom po bhtuningu nadjem oglas od user-a guster ili na piku Lizard broj telefona 061255221 za "sakrivene ventile 50km"
Zavrsim ventile sa njim, montiram na nove felge, montiram gume izbalansiram divota, medjutim sutradan dok sam vozio stupskom petljom prema rajlovcu cujem prasak i srecom brzo se zaustavim, 4 zmigavca, obidjem auto zadnja desna guma ispuhana i na moje iznenadjenje nema ventila samo rupa. Zbog rasirene gume felga je naravno ostecena :( 225/35 na 9J
Zamijenim gumu stavim rezervnu i posaljem poruku njemu. Dok sam nasao drugi set za 22km (Pabos www.pabosbh.com ventili su dva puta veci i jaci naravno kvalitetniji a o cijeni nemam komentara), auto je bilo parkirano u medjuvremenu pukne i drugi ventil. Srecom nasao sam pola ventila koje se doslovce ispali, srecom nije nista i nikoga ostetilo/povrijedilo.
Probao sam ga zvati ali naravno nasa posla, ne javlja se :)
Nemoram objasnjavati da nije radi 50km nego radi toga sto se ne javlja ja znam da nije on kriv za kvalitetu istih jer se ispale ko rakete ali makar da se javi da kaze jbg nije do mene probacemo nesto vratiti, kompenzirati odraditi itd....

Jebiga kad drugi dan imam ostecenu felgu a nisam je ja zagrebao od ivicnjak ili nesto.... Srecom nisam isao na autoput jer sam se vratio da to zamijenim. Jebo te ventili moze neko poginuti!

postavicu slike trenutno nemam vremena
 
Član
Ako mislis da sam te JA prevario nije problem dobices lovu nazad, za "ne javljanje" sam ti poslao sms jer ja nespavam sa mob pa da mogu odmah iste sec odgovoriti i javiti se.
Jesi li dobio NOV ZAPAKOVAN set?
Jeste li ih postavili kako treba?
Jesam li ja PROIZVODJAC pa da sam te ja prevario?
Od 10 setova koji su prodani jedan je na mojim felgama i sve je OK a niko se nikad nije zalio, barem ne meni licno ili nisam mozda cuo a uzeli su i neki sa bhtuning.ba?
Jesi li ti kao prvo provjerio odgovaraju li ti ti ventili jer imas 2 vrste rupa od 8,3 i 11.2 cini mi se a ti koje sam ti prodao su za 8,3 jer po tvom objasnjenu sta se izdesavalo 100% sam ubjedjen da ti FI rupe na felgi i ventila ne odgovaraju...?

Meni je iskreno zao sta se desilo al opet ti kazem ja nisam proizvodjac vec samo preprodajem i ne nesto polovno vec novo


Ovo je slika novog seta kako izgleda

2usbvgw.jpg
 
Član
Da dobio nov set
Ne otisao u mesaru da mesar postavi?! nije pukao dok smo stavljali nego u voznji a kasnije i drugi dva su citava 100%
da fi odgovara
Vec sam naveo da nisi proizvodjac, a moze se desiti i da proizvodjac zajebe, i da prevara obicna sa marzom preko 100% kao sto sam naveo firmu, 22km mpc ;)
 
Član
Pa bez uvrede ali ne znam sta sad covjek treba da ti uradi? Da ti se naguzi mozda? Kupio si novo i zapakovano? Niko ti nije garantovao za kvalitet? Da li je roba iz Kine ili iz Njemacke,nije isto.
Ja ti ne bih vratio pare,cisto zbog tvog nastupa.
 
Član
ako nemas garanciju ne znam sta je tu prevara, posebno jer je stvar nova zapakovana, nije bilo namjere da te prevari covjek i dzaba ga blatis
opet trebate sta iskombinovati a ne bezveze nabijati tenzije :)
 
Član
ja sam ima i prodao 10 setva takvih ventila, nije bilo problema... sad nez...doogadja se....
 
Član
Omere znam Kileta licno,momak prva liga,na mjestu,ne vidim razlog da on tebe prevari al et to kako kazes jes tuga,kupis novo i raspadne se,i ja sam tako uzmao dosta stvari,sve je to Kina,kod nas visse nista ne mozes naci da valja...
 
Član
Prijedlog "Skriveni Ventil prevarih se"
Zadnji posjet buvljaku smoje strane "Škare za živu ogradu Za....bah se" Kupio i onda skontam da sam prošle godine kupio i ostavio na polici.
 
Član
sve to stoji da je Kile dobar momak, prva liga i sve ostalo ali treba to i da dokaze
bilo bi fer i korektno da mu koliko toliko kompenzuje stetu
mislim da je osoba koja prodaje bilo sta jednim dijelom i odgovorna za to sto prodaje
 
Top