Sajam automobila u Banja Luci SAM 09

Sajam automobila u Banja Luci SAM 09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najava za sajam automobila u Banja Luci SAM 09

U narednih 5 dana Banja Luka će biti domaćin 13. po redu Međunarodnog sajma automobila SAM 09, čije je otvorenje za novinare zakazano za danas 06.10.2009. godine u 12.30 časova.

06%20sajam%20banja%20luka%201.jpg


Ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Nedeljko Čubrilović otvoriće 13. Međunarodni sajam automobila SAM 09. Na otvorenju će prisustvovati i gradonačelnik Banja Luke Dragoljub Davidović.

Sajam će trajati od 07. do 12. oktobra 2009. godine u prostorijama Banjalučkog velesajma hala Metala. Organizatori su najavili da će u sajamskim halama svoje modele izložiti 45 najpoznatijih auto-kuća.

Na Međunarodnom sajmu automobila SAM 09 svoje modele ponosno će izložiti renomirane auto-kuće, kao što su Peugeot, Lada, Renault, Hyundai, Dacia i mnogi drugi. Cijena ulaznice je 3 KM, a radno vrijeme sajma je 10 do 19 časova.

Autorevija.com Vas ovom prilikom poziva da posjetite 13. po redu sajam automobila u Banja Luci SAM 09.

(Autorevija)
 
Član
Dvije Peugeot premijere na Sajmu automobila u Banjaluci

Na konferenciji za medije održanoj povodom 13. Sajma automobila u Banjaluci predstavljene su aktivnosti Peugeot-a na automobilskom skupu. Kompanija Verano Motors, ovlašteni Peugeot koncesionar, i ove godine je pored specijalnih cijena i povoljnih uslova za bogato opremljena vozila pripremila dodatna iznenađenja za sve posjetioce Peugeot štanda.

Premijerno su predstavljena i dva nova modela, Peugeot 3008 i 5008, koja su od samog nastajanja do pojavljivanja izazvala veliku pažnju stručne javnosti.

07%20peugeot%20stand%201.jpg


„Kompanija Verano Motors kao tradicionalni izlagač na Sajmu automobila u Banjaluci i ove godine je pripremila mnoga iznenađenja za posjetioce Sajma. Peugeot premijerno predstavlja dva nova modela, Peugeot 3008, kompaktan, prostran i inovativan crossover koji objedinjuje oblike SUV-a, MPV-a i hatchback-a, kao i model 5008 koji predstavljamo na Sajmu u Banjaluci samo tri sedmice nakon svjetske premijere ovog vozila na sajmu u Frankfurtu.

07%20peugeot%20stand%202.jpg


Naš tim se raduje narednim automobilskim danima i susretu sa našim kupcima i sigurni smo da će i ovaj Sajam biti veoma uspješan kako za Peugeot tako i za naše posjetioce“, istakao je Deniz Bejtula, direktor prodaje i marketinga kompanije Vermont, generalnog uvoznika i distributera Peugeot proizvoda za BiH.

5008 je novi Peugeot-ov koncept monuvolumenskih vozila. Ovaj kompaktni model, sa pet ili sedam sjedišta, će ojačati Peugeot-ovu ulogu u segmentu porodičnih automobila. Peugeot 5008, model sa 453 cm dužine i 164 cm visine je zadržao visoku dozu stila.

U prilog modernoj interpretaciji ide i podatak o odličnoj aerodinamici (Cx = 0,29), a posebna odlika je svakako stakleni krov 1,69 m2 koji u kombinaciji sa vjetrobranom obezbjeđuje visok nivo svjetlosti u unutrašnjosti automobila.

U sve pozitivne karakteristike novih modela, kao i drugih modela iz široke Peugeot game, posjetioci će imati priliku da se uvjere od 7. do 12. oktobra.

Pored premijera, povoljnih cijena za bogato opremljene modele, posjetioci će imati priliku da učestvuju u nagradnoj igri i da osvoje sedmodnevno druženje sa Peugeot-om 308.

(Autorevija)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top