Safe driver

Safe driver

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Grupa mladih osnovala je u Beogradu agenciju "Safe Driver" koja se bavi prevozom ljudi koji, nakon konzumiranja alkohola, ne žele da rizikuju vožnjom.

Drumovi u Srbiji nisu najsigurniji, posebno tokom vecih praznika, kada nakon izlazaka, vecera i naravno pica, pijani vozaci pokušavaju da upravljaju kolima. Kako ce uvek biti onih koji piju i voze, cetvoro mladih se dosetilo da osnuju agenciju za razvoz vozaca koji više nisu u stanju da voze.

Vreme novogodišnjih praznika uvek prati i povecani broj saobracajnih udesa.
Uprkos kampanjama i najavi rigoroznijih kazni za vožnju u pijanom stanju, nesavesni vozaci i dalje sedaju za volan nakon takozvanih, nekoliko cašica.

Kako kažu u agenciji, do sada vozaci nisu imali neprijatnosti, a cesto im se dogadja da Beogradjani cak i ne veruju da ovakva vrsta usluge uopšte postoji.

Safe Driver usluge i njihov Drink&Drive sistem se ukratko mogu objasniti tako što vozac koji nije u stanju da se odveze kuci pozove agenciju, njihov vozac na skuteru dolazi u pomoc, sklapa skuter u stavlja ga u gepek automobila, potom odvozi "vozaca" na željenu adresu, rasklapa skuter i odlazi.

Cena ovakvih jedinstvenih usluga krece se od 550 do 2.000 dinara. Više informacija možete dobiti na sajtu "Safe Driver".
 
Legend
gledao sam neku USA reportazu.....isto to rade ljudi,.....a da ce tamo il ovdje npr uspjeti hmm , dobra ideja al kako ce to ici :D

a ja.......kad cugnem....van svoje carsije nikad ne idem,hmm ko' baja idem ,.....do sad nikad pizdarije nisam napravio
 
Član
goni ga, ja ne bi nikad...da mi se pjaner neki izriga u auto, pa da odem u zatvor zbog ubojstva i mucenja doticne osobe :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
goni ga, ja ne bi nikad...da mi se pjaner neki izriga u auto, pa da odem u zatvor zbog ubojstva i mucenja doticne osobe :lol:

Pa ne vozis svoje nego njegovo auto valjda, sta te briga :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top