SAD: Tinejdžerka prijavila policiji da vozi pijana

SAD: Tinejdžerka prijavila policiji da vozi pijana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Policija često dobije prijave o pijanim vozačima na ulicama, ali da neko od tih vozača prijavi sam sebe izrazito je rijedak slučaj, piše AP.
Jedna 17-godišnja Amerikanka nazvala je službu 911 na novogodišnju večer da bi prijavila kako upravlja vozilom pod uticajem alkohola.

'To je prvi slučaj otkad radim u policiji da je neko nazvao i prijavio sebe zbog prekršaja u saobraćaju', izjavio je za AP policijski poručnik Randy Ziegler.

Nakon što je djevojka nazvala i objasnila gdje se nalazi, te da ne može voziti, policija je otišla na mjesto događaja i izvršila alkotest koji je dokazao da tinejdžerka govori istinu.

Djevojka je uhapšena i odvedena u stanicu nekoliko trenutaka prije ponoći, a u stanici je zadržana jer je izgubila kontrolu nad vozilom i ostavila ga pored ceste.

'Uhapšena nam je priznala da se satima vozila pijana, te da je depresivna i da su protekle dvije sedmice njenog života bile pakao. Prenoćila je u stanici, a ujutro su roditelji došli po nju', dodaje Ziegler.

(Sarajevo-x.com)


Hajmo pjane nase, prijavite i vi sebe ako imate PIIIIIIIIIIIIIIIP :lol:
 
Član
Imamo novu akciju, "Prijavimo Admu" a forumasi bhtuninga, moci ce od iduce subote ici u lov na tu rijetku vrstu, jer adma karlovackotitis vulgaris se krece samo vikendom po cesti, i jako je plaha osoba, ukoliko blicnete pobjeci ce tromim pripitim motanjem u lijevom prilikom davanja desnog zmigavca :lol::lol::lol:
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
Imamo novu akciju, "Prijavimo Admu" a forumasi bhtuninga, moci ce od iduce subote ici u lov na tu rijetku vrstu, jer adma karlovackotitis vulgaris se krece samo vikendom po cesti, i jako je plaha osoba, ukoliko blicnete pobjeci ce tromim pripitim motanjem u lijevom prilikom davanja desnog zmigavca :lol::lol::lol:

Ludak :lol::lol::lol:
 
tibor987 je napisao(la):
Imamo novu akciju, "Prijavimo Admu" a forumasi bhtuninga, moci ce od iduce subote ici u lov na tu rijetku vrstu, jer adma karlovackotitis vulgaris se krece samo vikendom po cesti, i jako je plaha osoba, ukoliko blicnete pobjeci ce tromim pripitim motanjem u lijevom prilikom davanja desnog zmigavca :lol::lol::lol:

jao jao jao tibore :lol::lol::lol::lol:tesko me je nac ja sam ugrozena osoba slabo se krecem po cesti tako da me treba danima trazit i pronac :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top