S2000

S2000

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jos nesto iz moje "garaze"...moja prerada hondinog sportiste...ima jos par sitnica,koje sam ja primjetio,ali u osnovi,to je to...a nikad naci vremena da je zavrsim potpuno,svi me zatrpase slikama auta...samo buljim u monitor,tacnije u PS:icon_biggrin:
 
Član
Zasto ti je svaka hauba od karbona!? Ovaj ti je puno bolji od suzukija! Svaka cast!
 
Član
addo je napisao(la):
Zasto ti je svaka hauba od karbona!? Ovaj ti je puno bolji od suzukija! Svaka cast!

thx..jedno vrijeme sam se na to lozio,igrao nfs carbon,pa mi bilo zanimljivo..ne stavljam carbon parts vise:icon_biggrin:
 

Ryu

Član
skoro pa moje najdraze vozilo;) ,nije lose ispalo,samo moras u buducnosti skidat dijelove sa slika visoke rezolucije,da ti ne bude ovako mutno sve,felge,spojler itd...a nikako ne skidat dijelove sa vt auta !!! znaci sto ne mozes nac na pravom autu,probaj nacrtat sam...

addo je napisao(la):
Slobodno postavljaj jos radova! Rado cemo da ih pregledamo!

samo ti postavljaj radove ko sto addo rece,al nemoj ko ovo danas 50 tema otvarat u svakoj po 1 rad,bolje da si otvorio temu "svi moji radovi" pa stavio 50 radova tu...
znaci ako uradis u danu 5 radova bolje u jednu temu sve,a ne 5 tema,guzva se stvara ;) mada je najbolje uradit 1 rad u 5 dana,a ne 5 u jednom danu ;)
 
Član
Ryu je napisao(la):
skoro pa moje najdraze vozilo;) ,nije lose ispalo,samo moras u buducnosti skidat dijelove sa slika visoke rezolucije,da ti ne bude ovako mutno sve,felge,spojler itd...a nikako ne skidat dijelove sa vt auta !!! znaci sto ne mozes nac na pravom autu,probaj nacrtat sam...

addo je napisao(la):
Slobodno postavljaj jos radova! Rado cemo da ih pregledamo!

samo ti postavljaj radove ko sto addo rece,al nemoj ko ovo danas 50 tema otvarat u svakoj po 1 rad,bolje da si otvorio temu "svi moji radovi" pa stavio 50 radova tu...
znaci ako uradis u danu 5 radova bolje u jednu temu sve,a ne 5 tema,guzva se stvara ;) mada je najbolje uradit 1 rad u 5 dana,a ne 5 u jednom danu ;)

ovo ja radim vec duze vremena...a nisam ni mislio stavljat sve...al kasnije sam skonto da je bolje da stavim,da dobijem kritike,i da vidim sta mogu popravit...a od sad cu sve stavljat u jednoj temi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top