Rucica Mjenjaca za Adui A4

Rucica Mjenjaca za Adui A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prvo se predstavi u novim clanovima to je pravilo foruma.... a rucicu ako hoces original ona jedino audijev salon a ovako od kako su ukinuli otpade tesko da ces naci...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
prvo se predstavi u novim clanovima to je pravilo foruma.... a rucicu ako hoces original ona jedino audijev salon a ovako od kako su ukinuli otpade tesko da ces naci...

Sorry za off, ali gdje su to ukinuti auto otpadi???
 
Član
Cuj sad` da se predstavljam... i krv da dajem da bi mi neko` odgovorio na jednostavno pitanje.. Ako ne mozete pomoci, onda nista hvala! Mislio sam da je registracija dovoljna da bi se ucestvovalo na forumu...

U svakom slucaju,

Hvala
 

IGY

Član
Ralfson je napisao(la):
Cuj sad` da se predstavljam... i krv da dajem da bi mi neko` odgovorio na jednostavno pitanje.. Ako ne mozete pomoci, onda nista hvala! Mislio sam da je registracija dovoljna da bi se ucestvovalo na forumu...

U svakom slucaju,

Hvala

Sve sto je potrebno je kucni odgoj, kad dodzes negdje gdje ne znas nikoga, reci ces ja sam taj i taj drago mi je sto vas vidim.....
i krava kad u stalu udze kaze MUUUUUU :D:D:D
A pomoci nema dok se ne predstavis, procitaj pravila foruma,
Registracija:icon_arrow: Predstavljanje :icon_arrow: Garaza :icon_arrow: Rasprava na forumu:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 
Član
Pravila su tu da se krse...:cool:

Igy je puno vremena proveo u plavom autu....Jos samo da mu nabavimo natpis policija....:D:D:D
 
Član
e svasta cu ukinuli otpade , c,c,c a stvarno cu red je dase prestavis , i jos napadas nekog kad ti to kaze , pa kad si se registrovo procitaj pravila pa nastavi dalje, ,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top